ליצירת קשר 03-6728864

פרגולת BAVONA

פרגולות BAVONA

 

פרגולת  BAVONA

פרגולת אלומיניום יפיפייה אשר יכולה לעמוד בצמוד לקיר או על ארבע רגליים. הפרגולה עשויה מאלומיניום וכוללת מנוע חשמלי נסתר המסוגל לפתוח את הכנפיים של הפרגולה עד לזווית של 135 מעלות. פרגולת BAVONA מיוצרת בשוויץ אצל אחת מהחברות המובילות בעולם לייצור פרגולות ומגיעה עם התקנה ואחריות. בעיקר כאשר מדובר בפרגולות חשמליות, חשוב מאוד לוודא שישנה אחריות על המנוע החשמלי ושהוא יעמוד בתנאי מזג האוויר.

 

כיצד מגיעה פרגולת BAVONA

פרגולת BAVONA מגיעה מוכנה היישר מן היצרן ולכן ניתן להזמין אותה ביחידות של עד שישה מטרים אורך וארבעה מטרים רוחב. אנשים אשר מתעניינים בפרגולה מסוג זה צריכים להבין שמדובר כאן בפרגולות בעלות ממדים גדולים. לקראת ההזמנה של הפרגולה ניתן להתאים אותה לגודל בו יש לך צורך, על פי היחידות המוכנות, להחליט האם תתחבר לקיר או תעמוד על ארבע רגליים ואף לבחור את הצבע שלה. במהלך ההתקנה, יחובר ויופעל המנוע החשמלי של הפרגולה בעזרתו ניתן לשלוט במידת ההצללה מתחת לפרגולה בכל זמן ואפילו להוסיף תאורה מובנית בה.

 

עמידות מלאה לגשמים ולתנאי מזג האוויר

פרגולת BAVONA עשויה מאלומיניום איכותי ומחומרי גלם עמידים ביותר. הודות לכך, הפרגולה מסוגלת לעמוד בכל תנאי מזג האוויר מבלי שהמבנה או המנוע החשמלי שלה ייפגעו. המנוע החשמלי המוסתר של הפרגולה והמרזבים האינטגרליים שלה יוודאו שהיא לא תאכזב אותך ושהריהוט הנמצא מתחתיה מוגן לחלוטין מהשמש ומגשמים. בנוסף לכך שהפרגולה מאפשרת לך ליהנות מעוצמת השמש האידיאלית, סגירה מלאה של הפרגולה מאפשרת לך לשבת תחתיה גם בגשמים חזקים בנוחות וללא נזילות. פרגולת BAVONA מאפשרת סגירה ב-360 מעלות על ידי תריסים חשמליים הממוקמים בגג ובצדדים.

 

תאורה ועיצוב

לפרגולת BAVONA יש כמה אפשרויות עיצוביות אשר יכולות להפוך את המרפסת שלך לייחודית ונוחה אף יותר. בעזרת תאורת לד עמידה המוסתרת בתוך מבנה הפרגולה והאפשרות לבחור ממגוון רחב של צבעים, מתאפשר לך להתאים את הפרגולה בדיוק למראה שברצונך ליצור במרפסת של הבית או העסק שלך.

 

סקיי רופ – מכסים עלייך

לחברת סקיי רופ מעל לעשרים שנות ניסיון במציאת פתרונות קירוי והתקנת פרגולות אלומיניום לאנשים פרטיים ועסקים. אנחנו נושאים באחריות מלאה על תהליכי העבודה שלנו, הפרגולות שאנו מייבאים והתוצאה הסופית. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני עוד היום, לספר לנו על הצרכים הספציפיים שלך ולהבין האם פרגולת BAVONA היא הבחירה הנכונה ביותר עבורך. פרגולות האלומיניום שלנו מחזיקות לשנים ארוכות ואנחנו מספקים ליווי לאורך כל שלבי ההתקנה ומענה עתידי.

צרו עמנו קשר

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? אהבתם את מה שראיתם?
מוזמנים להגיע אלינו לאולם התצוגה
או מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

שלח