ליצירת קשר 03-6728864

פרגולת HORIZON

פרגולות

 

פרגולת HORIZON המיוצרת על ידי יצרן יווני מחברת אירופה אלומיניום מערכות. חומרי הגלם האיכותיים בהם משתמשת החברה מבטיחים כי הפרגולה תשרת אותך למשך שנים רבות ותעמוד בכל התנאים הקשים ביותר. בעזרת היכולת שלנו לעבוד עם החלקים השונים של פרגולה מסוג זה, אנחנו יכולים לעזור לך להתאים אותה בדיוק לצרכים ולמידות של המרפסת שלך. כבר בשיחת הטלפון הראשונית והלא מחייבת יתאפשר לך להסביר לנו את הצרכים הספציפיים שלך ולשמוע על האפשרויות שפרגולת HORIZON פותחת עבורך.

 

פרגולת HORIZON – בצמוד לקיר או עומדת בפני עצמה

בנוסף ליכולת שלך להתאים את גודל הפרגולה שלך בדיוק למידות של המרפסת, הודות לחומרי גלם איכותיים ניתן למקם את פרגולת HORIZON בכל מקום בו יש לך צורך. במרפסות קטנות יותר או כאלו הצמודות לאחת מצלעות הבית ניתן להתקין פרגולת HORIZON אשר תתחבר לקיר ובחצרות גדולות יותר ניתן למקם את פרגולה זו כאי מבטחים מפני השמש החמה והגשמים הרטובים. העמידות של החומרים מאפשרת לך להעמיד את הפרגולה בכל מקום מבלי לחשוש מנזקים של שמש, רוחות, גשמים חזקים ואף בעלי חיים.

 

פרגולה עם או בלי מנוע חשמלי

כאשר מדובר בפרגולת HORIZON, ניתן לבחור האם ברצונך בתריסים קבועים או דינאמיים. תריסים קבועים מאפשרים לך לבנות, בקלות, פרגולה בכל גודל אך הם יכולים להגביל את השימוש שלך. את התריסים הקבועים ניתן לשים פתוחים או סגורים. פרגולת HORIZON בעלת מנוע חשמלי יכולה להגיע בגודל של עד שלושה על שלושה מטרים אך, ניתן לחבר מספר מודולים ובכך להגיע לגודל הרצוי. בפרגולת HORIZON בעלת מנוע חשמלי, לא ניתן להבחין במנוע החשמלי מכיוון והוא מוסתר בתוך פרופיל הפרגולה.

 

פרגולה עם עמידות מלאה לגשמים ומערכת מרזבים איכותית

פרגולת HORIZON היא פרגולה עמידה ביותר אשר מתוכננת לעמוד בחוץ ולשרת אותך למשך שנים רבות ולאורך כל עונות השנה. התריסים של הפרגולה, כאשר הם סגורים, מונעים לחלוטין נזילה של גשם ומערכת המרזבים מוודאת שלא יהיו נזילות או מצבורי מים אשר יכולים להרטיב אותך או את הציוד שלך.

 

סקיי רופ

לצד מגוון רחב של פרגולות איכותיות, סקיי רופ מאפשרת לך לשדרג את המרפסת שלך עם פרגולת HORIZON איכותית, עמידה ומיוחדת. אנחנו מזמינים אותך ליצור אתנו קשר טלפוני כדי שנוכל לשמוע על כל הצרכים הספציפיים שלך ולספר לך על העלויות של התקנת פרגולת HORIZON בחצר שלך. אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מולך, נושאים באחריות על הפרגולה ומאפשרים לך לבחור מבין מגוון צבעים ועיצובים שונים.

 

צרו עמנו קשר

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? אהבתם את מה שראיתם?
מוזמנים להגיע אלינו לאולם התצוגה
או מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

שלח