לקוחות SKYROOF ממליצים

אורי, קרני שומרון

25 ליוני 2023

בדקתי לעומק את החברות המובילות בשוק ובסוף החלטתי על חברת סקיירוף בגלל המחיר והמוצר, שלבסוף הוכיח להיות ההחלטה הנכונה. עבדתי מול שי, בחור שרותי ביותר, נתן לי את כל המידע שצריך ועזר לי עם כל ההתלבטויות, ואת זה עשה בסבלנות ובמקצועיות. הסקיילייט עצמו יצא מדהים, רואים שמייוצר ברמה הגבוהה ביותר. ממליץ בחום על חברת סקיירוף.

סגירת חורף אצל אביבה

אביבה, מודיעין

16 בינואר 2019

אנחנו שמחים להמליץ על חברת סקיי רוף – רכשנו מהם פרגולה איכותית ויחודית וכן זכוכיות נאספות. המוצרים איכותיים מאד וההתקנה היתה למופת והשירות מצוין. ממליצים בחום.

פרגולה אצל דרור

דרור, נס ציונה

22 בפברואר 2020

ממליץ בחום על הפרגולות של סקיי רופ. פתרון אלגנטי, חכם להצללה בזויות משתנות כולל הגנה מגשם. עמידה בזמנים, עבודה מדוייקת עד הפרט האחרון, צוות מתקינים מקצועי, בקיצור עבודה מושלמת.

סקיילייט אצל חני

חני, תל אביב - יפו

1 ביולי 2019

חברת סקיירוף ג׳קי ושי התקינו בדירתי סקיילייט יפיפה. עמדו בלוחות זמנים, המוצר יצא יפה מדויק והכל התנהל בנעם ומקצועיות ראויה לציון.

מיטל מחולון

מיטל, חולון

15 בספטמבר 2019

לפני חודשיים החלטתי שאני רוצה פרגולה עם מסכים, כזו שתסגור לי שטח גדול מאוד מהחצר ותעניק לי בידוד בימים חמים או קרים. בלי לחשוב פעמיים פניתי לשי (המדהים) מסקיי רופ, שי בא, מדד, בדק, הציע ונתן הצעה שהיתה זולה מכל הקודמות לה. תוך שבועיים הפרגולה עמדה פה, תוך חודש סיימו את העבודה! אז כמו שילדי אמרו "יש לנו אולם אירועים"! וזו בדיוק ההרגשה. זה יצא פשוט מהמם! עבודה נקיה, יפה, אסטטית. אני מאוד מרוצה! וממליצה על סקיי רופ, על ג'קי ועל שי. מגיע להם כל הפרגון.

סקיילייט אצל אריאל

אריאל, חיפה

6 במאי 2019

רציתי להתקין חלון גג במרכז הבית שיכניס אור ותחושה מקסימלית של הסביבה ולכן חיפשתי חלון שקוף, שטוח ומישורי… לא פשוט כשמדובר בגג שצריך להיות עמיד לנזילות, רטיבות וכו׳. יצא לי לדבר עם ג׳קי ושי הבעלים של חברת סקיירוף ומהר מאוד הבנתי שמדובר באנשים רציניים מקצועיים וחביבים שאני רוצה לעבוד איתם. מאוד שמחתי שהתוצאה היתה בדיוק כמו שקיוויתי, בזמן באיכות ובתוצאה – קצת קשה להעביר בתמונות אבל מאוד קשה למצוא חלונות באיכות כזו. הבית (בחיפה) עודנו בבניה אבל אשמח לדבר עם כל מי שמעוניין בהמלצה ואני משוכנע שבבוא היום כשארצה לבצע פרוייקט נוסף מסוג זה הם הראשונים שאני אפנה אליהם.

פרגולה עם סוכך אנכי

אהובה, ראשון לציון

25 בדצמבר 2019

בחרנו ב Sky Roof מנהל את העסק גקי ויד ימינו שי, גיסו, חמד של בחור בחרנו בפרגולה מאלומיניום גם לשמש גם לשמש עם תאורה. ומסך מרשת מיוחדת מקדימה שאפשר להוריד כשרוצים הכל עובד עוב עם שלטים אתמול התייצבו 5 עובדים, עבדו רצוף עד שסיימו ב 8 בערב וגם ניקו אחריהם צוות חרוץ ויעיל שאין כמותו בעוד שבועיים יסיימו את החלק האחרון – המסך הקידמי ממליצה בחום.

הלהב 15 חולון