גג אבץ

גגות אבץ – כל היתרונות

האבץ (ZINC) הוא מינרל חיוני ולו תפקידים שונים ומגוונים. כיסוד מתכתי הוא משמש לגלוון פלדה והשימוש בו נפוץ במיוחד. בענף הבנייה חומר זה גם משמש לחיפוי וקירוי מבנים. עם זאת, כדי שניתן יהיה לעשות בו שימוש איכותי, האבץ עובר תהליך של חמצון במהלכו הוא מפתח שכבת הגנה עמידה וחזקה במיוחד שנקראת פטינה. שכבה זו מאפשרת את יצירתם של גגות יציבים, חזקים ועמידים, עמידות אשר נמדדת גם לאורך זמן.

גגות אבץ ידועים ככאלו הדורשים תחזוקה מינימלית ללא החשש להצטברות של בלאי או להתיישנות כעבור תקופה. יתרה מכך, בשל תכונותיו של החומר, הוא ניחן ביכולת לספוח אליו קרינה ומספק לדיירים או לשוהים בחלל הגנה מקסימלית לאורך היממה.

מלבד התועלות הללו, הרי שכדאי להכיר כי לא מדובר במתכת מבריקה וחלקה, אלא בחומר אפור במראה אחיד, בגוונים בהירים או כהים. בהתאם לכך, לגגות אבץ יש מראה ייחודי-טבעי ולכן, הם משווים לחלל מעליו הם מוצבים מראה מסוגנן ובלתי שגרתי. כמו כן, חשוב לציין, כי את הגגות ניתן לייצר לא רק מאבץ, אלא גם מאלומיניום או נחושת בשיטת הפלזונל.

החברה המובילה בתחום גגות האבץ

אנו בחברת SKYROOF מתמחים בייצור גגות אבץ וכן בפתרונות הצללה וקירוי נוספים. לכל אורך שנות פעילותינו אנו מקפידים על מקצועיות מרבית ועובדים עם טובי האדריכלים ואנשי המקצוע בתחום. כדי לספק לכם פתרון מתקדם ברמה גבוהה של איכות, אנו מייצגים את החברות המובילות בעולם בתחום גגות אבץ, תוך הקפדה רצופה על איכות בלתי מתפשרת, על עמידה בלוחות זמנים ועל מתן אחריות.

למה אנחנו?

לחברת SKYROOF מכונה אשר מייצרת גגות אבץ והידע המקצועי הרב נרכש בחו"ל. ג'קי אילוז מנכ"ל החברה, לאורך 20 שנות פעילות היה שותף לפרויקטים רבים, פשוטים כמורכבים, וסיפק מגוון פתרונות קירוי והצללה מתקדמים הן לבתים פרטיים והן למרכזי קניות ולמלונות גדולים. יוקרה, סטייל, קדמה ואיכות גבוהה הם המאפיינים של עבודותיו והם גם אלו שמייחדים את פועלו, כך שאתם יכולים להיות בטוחים, שבעת העבודה עם SKYROOF, תזכו לפתרונות החדשניים, המתקדמים והאיכותיים ביותר שקיימים, ביניהם – גגות אבץ המותאמים לצורך שלכם.

לפרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר עכשיו ואנו נשמח לסייע לכם לבחור פתרון הצללה בהתאמה מלאה לאופיו של הפרויקט ולצרכים שלכם.

הבנאי 29, חולון