פרגולות אלומיניום, ככה בונים פרגולה

פרגולת אלומיניום חשמלית

פרגולה כבר הפכה מזמן לאחד הסממנים השכיחים ביותר בבתים פרטיים או בדירות עם מרפסת. מדובר במבנה מקורה שמהווה תוספת עיצובית מרשימה ומהנה לבית או לגינה שלכם, ובמדינה חמה ושטופת שמש כמו ישראל, שבה אפשר ואפילו רצוי לשהות ולבלות בחוץ במרבית חודשי השנה, הפרגולה משמשת אזור ישיבה נוח ונהדר.

את הפרגולה אפשר להקים מחומרים רבים, שלכל אחד מהם היתרונות והחסרונות שלו שמושפעים מעלויות החומר, ממורכבות העבודה ומתנאי השטח ומזג האוויר באזור בו היא אמורה להיות מותקנת. בשנים האחרונות כובש האלומיניום את שוק הפרגולות ורבים מגלים את יתרונותיו.

אז למה פרגולה דווקא מאלומיניום?

האלומיניום הוא חומר גלם שמשמש רבות בבנייה ובתעשיות אחרות, ביניהן למשל תעשיית הרכב ותעשיית כלי הבית. זוהי מתכת כסופה, קלת משקל, שעל אף רכותה, היא גם עמידה מאוד ולכן נוחה כל כך לעבודה. מעבר לכך, יש לו גם יתרונות רבים נוספים שהופכים אותו לחומר גלם אולטימטיבי להקמת מבנים או לבניית ריהוט שמיועד לשהייה בחוץ. הוא עמיד לכל נזקי מזג האוויר, גם אלה הקיצוניים ביותר, הוא אינו רגיש למים, עובש או רטיבות, העבודה איתו נקייה מאוד והבלאי והתחזוקה שלו אפסיים.

לנוכח כל היתרונות שנמנו כאן, האלומיניום נחשב למפעל הפיס של חומרי הגלם ולכן, אין פלא שהוא פופולרי כל כך להקמת פרגולות.

עוד נציין שפרגולות אלומיניום מוקמות מהר מאוד, בערך שליש זמן מהקמה של פרגולת עץ, ועל אף אינספור אפשרויות העיצוב והגימור של האלומיניום, אם בכל זאת אתם מעדיפים את המראה החמים והנעים של העץ, תוכלו גם למצוא פרופילי אלומיניום, שהודות לטכניקת צביעה מיוחדת, הם נראים ממש כמו קורות עץ ותוכלו להרכיב איתם את הפרגולה שלכם.

כמובן שאפשר ואפילו מומלץ לשלב בפרגולת האלומיניום שלכם תאורה, אלמנט שיהפוך אותה מרשימה אפילו יותר.

אסתטיקה, יופי ויצירתיות

כפי שציינו, כיום פרגולות אלומיניום כפתרון ההצללה המועדף גם על אדריכלים ועל מעצבי פנים ולהן יתרונות רבים. הן נראות תמיד חדשות ויכולות לעמוד איתנות במשך עשרות שנים, תוך שמירה על שלמותן ועל המראה האסתטי והנקי שלהן. מכיוון שהחזות החיצונית של הבית היא אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר בהשבחת הנכס, פרגולה כזו, שנותרת יפה למראה, משווה נופך ייחודי לחזות הבית ובאופן אוטומטי מעלה את ערכו.

נוכחותה של הפרגולה ניכרת ובולטת לעין ויש לה השפעה פסיכולוגית עצומה עבור רוכשים פוטנציאליים שמבינים שלפניהם נכס מושקע ומטופח וכבר מדמיינים בעיני רוחם את הישיבה בחוץ מתחתיה עם משפחה או חברים. התסריט הזה שהם מעבירים לעצמם בראש, גורם להם לעיתים לא מעטות לשלם יותר עבור הנכס שלכם. וכל זה בזכות אותה פרגולה.

דברים שחשוב לדעת

על אף קלות ונוחות ההתקנה של פרגולה מאלומיניום, התכנון המוקדם חשוב ביותר. הגדירו לעצמכם מהי מטרת הפרגולה ומהו השימוש העיקרי שלה. בדקו גם את הכיוון ממנו מגיע אור השמש ומהיכן מגיעות הרוחות, על מנת שתוכלו לתכנן את סוג ההצללה של הפרגולה. אם למשל יש לכם שטח גינה גדול ואתם אוהבים לארח, בניית פרגולה מאלומיניום בשילוב עם בניית דק בגינה, תהיה מושלמת עבורכם, אך תצריך תכנון שונה מפרגולה בבית דירות שמידותיה תידרשנה להיות מותאמות בקפידה לשטח המרפסת של הדירה.

לאחר שתכננתם את הפרגולה, תוכלו לבחור את צבעה, את עובי הקורות שלה ולהתאים לה סגנון עיצובי, מודרני יותר או אולי שמרני במקצת, בהתאם להעדפותיכם ולאופי הבית שלכם.

זהו. שלב ההרכבה הוא כבר המהיר ביותר ותוך מספר ימים הפרגולה שלכם תוכל לעמוד מוכנה ומזומנה לקבל את פניכם. אין ספק שצפויות שלכם שעות הנאה רבות עם הפרגולה החדשה שלכם.

אנו בסקיי רופ (SKYROOF) מבינים את החשיבות שבבחירתה של חברה מקצועית ואיכותית שיש לה את הניסיון והמקצועיות להתאים עבורכם את הפרגולה באופן מיטבי לצרכים שלכם ולמבנה הגינה או המרפסת שלכם, ושתבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ותעניק לכם שקט נפשי לאורך כל התהליך. אנו מתמחים במגוון פתרונות הצללה מתקדמים בהתאמה אישית, ומספקים שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים ללא פשרות. אנו מתחייבים ללוות אתכם בכל שלב, ולבצע עבורכם עבודה מקצועית באיכות גבוהה, כולל הקפדה על לוחות זמנים, ושתהיה לשביעות רצונכם המלאה.

נשמח לשמוע מכם ולראות אתכם בין לקוחותינו.

באדיבות אתר טוב תודה

הלהב 15 חולון