פרגולות אלומיניום סגורות

פרגולת אלומיניום סגורה

בקטגוריה של סגירות חורף כאן באתר תמצאו מספר פתרונות שונים בתחום וסוגים שונים של סגירות, כולל אפשרויות שונות לסגירת מרפסת, אשר נותנים מענה לטווח רחב של צרכים. אך במקרה בו מעוניינים בסגירת חורף אשר תהיה באמת אטומה, הרמטית ומוגנת לחלוטין מפני כניסה של מים (בין אם כחלק מסגירת מרפסת בנויה ובין אם סגירה של שטח שעכשיו פתוח לחלוטין), הפתרון המתאים הוא פרגולת אלומיניום סגורה. מהן פרגולות אלומיניום סגורות שאנו מציעים ומדוע הן הפתרון הראשון והמומלץ ביותר עבור סגירת חורף שתהיה מוגנת לחלוטין לכל אורך החורף, גם בגשמים החזקים ביותר?

שכבת הגנה נוספת אטומה למים – מהן פרגולות אלומיניום  סגורות?

פרגולות אלומיניום סגורות דומות במובנים רבים לפרגולות פתוחות, למשל מבחינת המראה הכללי. מדובר בפרגולות אלומיניום, דומות לשאר הפרגולות בהן אנו מתמחים, וגם כאן ניתן כמובן להתאים את צורת וגודל הפרגולה לצורך הספציפי בשטח.

ההבדל המשמעותי ביותר בין פרגולה סגורה לפרגולות מסוגים אחרים, הוא כי פרגולות אלומיניום סגורות מצוידות בשכבה נוספת בחלקן העליון – שכבה של סנטף (חומר עמיד ואטום למים), אשר מספקת איטום והגנה מלאה מחדירה של מים. כך, גם בגשמים כבדים ובסערות חורפיות של ממש לא חודרים מים מבעד לפרגולה ומטפטפים למטה, וניתן להבטיח כי השטח שמתחתיה יישאר יבש לחלוטין.

אטימה והגנה מחדירה של מים ברמה כזו לא ניתן להבטיח בסוגים אחרים של פרגולות, למרות שחלקן מספקות גם כן הגנה טובה מאוד מכניסה של מים. אטימה מלאה ומובטחת ניתן לקבל רק במקרה של פרגולה סגורה, כך שזהו הפתרון עבור מי שמתכנן לתחום ולאטום חדר חדש של ממש בבית, במרפסת או בחצר, באמצעות פרגולה וסגירת חורף.

הפתרון האמיתי להרחבת הבית והשטח העומד לרשותכם

בשנים האחרונות אנשים רבים מתעניינים בסגירות חורף למיניהן, הבנויות כאמור על בסיס של פרגולות (במרבית המקרים פרגולות אלומיניום או קונסטרוקציות אלומיניום מסוגים אחרים), כאמצעי להחרבת שטח המחייה העומד לרשותם. סגירה שכזו מאפשרת להשתמש במרפסת או בחלק מהחצר/גינה כאילו היה חדר נוסף בבית, גם בחודשים הגשומים של השנה. סגירה טובה ובאמת אטומה מאפשרת לחמם או למזג את החלל שנוצר וליהנות משטח זה כאילו היה חלק מהבית הבנוי המקורי.

על מנת להשיג מטרה זו ולהצליח ליצור חלל שיהווה חלק נוסף של הבית העומד לרשותנו גם בחורף, הפתרון המומלץ הוא כאמור סגירה על בסיס של פרגולות אלומיניום סגורות. כפי שהוסבר לעיל, הן הסוג היחידי של פרגולה המבטיח אטימה מלאה מחדירה של מים, ולכן הפתרון המתבקש עבור סגירות שאנחנו מעוניינים שיהיו עמידות ויבשות גם בימי הגשמים החזקים ביותר.

לכל בית או דירה מאפיינים ייחודיים להם, מה שמצריך התאמה מקצועית ספציפית של סוג וצורת הפרגולה הסגורה המתאימה על מנת ליצור סגירה טובה, כמו גם על מנת ליצור שטח מוגן מגשם (שלא כחלק מסגירה כוללת). במידה ואתם מתעניינים בפתרון מסוג זה צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי ופרטני, והתאמת הפרגולה הסגורה המתאימה ביותר עבור הצורך שלכם.

הבנאי 29, חולון