סקיילייט

מהם יתרונותיו של סקיילייט?

הסקיילייט נועד על מנת להפיק את המרב מאור השמש והשימוש בו טומן בחובו יתרונות רבים, ביניהם:

ניצול מקסימלי של תאורה טבעית – סקיילייט מהווה את הפתרון האידאלי לחללים בהם יש צורך גדול יותר בתאורה הטבעית והוא משמש כמקור אור נוסף.

חיסכון מקסימלי בעלויות החשמל – חללים המוארים בתאורה טבעית מצליחים למזער את השימוש בתאורה מלאכותית ויכולים להגיע לחיסכון מרבי בהוצאות השוטפות. הדבר נחשב למועיל במיוחד הן בבתים פרטיים ובעיקר בחללים גדולים בהם ריבוי אנשים לכל שעות היממה וקיים צורך בתאורה רבה.

אלמנט עיצובי מרשים לכל חלל – השימוש בחלון סקיילייט משווה מראה מעוצב ומסוגנן לחלל ומקנה לו מראה מודרני ויוקרתי. לכן השימוש בו יעיל במיוחד במקומות בהם רוצים ליצור רושם ראשוני מרשים וחיובי.

 

בניגוד לתפיסה הרווחת מן העבר, שנשענה על אמצעי תאורה מלאכותיים, הרי שבעת המודרנית יותר ויותר אדריכלים ומעצבי פנים מכירים בחשיבותה של תאורה טבעית.
מלבד האור הרב שניתן לנתב אל החלל, בכוחה של תאורה טבעית להוביל לחיסכון ניכר בעלויות החשמל ולהקטנת צריכת האנרגיה.
בעזרת טכנולוגיית יצור מתקדמת, ניתן לשלב את התאורה הטבעית בחללים סגורים באופן מרשים במיוחד – ועדיין לשמור על פונקציונליות מרובה ועל בטיחות מקסימלית עבור השוהים בחלל.

מככבים בפרויקטים מובילים בישראל

סקיילייט, כנרמז מהשם, הנו גג זכוכית שקוף, המהווה דרך מעולה להכניס יותר אור לחלל הרחב, תוך שהוא מאפשר ליצור שלל עיצובים מרהיבים ועוצרי נשימה.
כבר למעלה מ-20 שנים שאנו ב–SKYROOF מתמחים בהתקנת סקיילייט, תוך שמספקים פתרונות מתקדמים למיטב בתי המלון ומרכזי הקניות במשק הישראלי.
ביניהם ניתן למצוא את מלון ממילא, מלון וולדורף אסטוריה, קניון רננים, קניון עזריאלי ת"א, קניון עזריאלי מודיעין, מלון הילטון ת"א, קניון צמרת G ת"א, מלון מצודת דוד ירושלים ומגוון בתים פרטיים.

 

לא רק איכות. אנו לא מתפשרים גם על רמת השירות

ג'קי אילוז, מייסד SKYROOF , עוסק בתחום כבר שנים רבות ויחד עם הצוות הקבוע והמקצועי שלו היה שותף למגוון פרויקטים לא סטנדרטים וייחודיים בשוק. כיום הוא עושה שימוש רב בידע שצבר בתחום הסקיילייט ועובד עם מיטב האדריכלים בתחום, תוך שמבצע כל עבודה עם צוות מיומן ומקפיד על רמת דיוק אירופאית. תחת ניהולו, החברה אינה מתפשרת על רמת איכות גבוהה, מספקת אחריות על כל עבודה עושה שימוש במיטב חומרי הגלם,לרבות זכוכיות עם בידוד תרמי ואקוסטי העומדות בכל תקני הבטיחות, ומשתפת פעולה עם החברות המובילות ביותר בשוק, ביניהן חברת RYTZ.CH השוויצרית.
חלון סקיילייט הוא פתרון אסתטי ומרשים המתאים לעיצובים יוקרתיים ומרהיבים. לפרטים נוספים, צרו עמנו קשר כבר עכשיו.

אנו נשמח לשמש לכם ככתובת מקצועית

סוגי סקייליט - הפרוייקטים החדשים

הלהב 15 חולון