פרגולות אלומיניום להצללה

מערכות הצללה לבית ולעסק

חברת סקיי רופ מספקת ללקוחותיה מערכות הצללה מסוגים שונים. לאורך כל 20 שנות פעילותינו בתחום, אנו מקפידים שלא להתפשר על עבודה על פי כל התקנים ולו המחמירים ביותר, תוך שמייצגים בארץ את מיטב החברות המובילות בעולם למערכות הצללה, ביניהן – STOBAG .CH , SIPLAN ו – RYTZ.CH השווייצרית, הנחשבת לאחת החברות האיכותיות ביותר בתחום. שיתופי הפעולה הללו מוודאים כי מערכות ההצללה שלנו מציעות למשתמשים מגוון רחב של אפשרויות, לרבות עיצובים המשתלבים עם כל חלל ולהן מנגנון הפעלה חשמלי או ידני.

שלל אפשרויות הצללה עבורכם

מערכות הצללה מתקדמות הפכו לצו האופנה והן משאירות את כל הפתרונות המסורתיים מאחור. בעזרתן – כל השליטה נמצאת בידיים שלכם, תוך שהן מציעות מגוון רחב של אפשרויות. בעזרת מערכות אלו, ניתן לווסת את מידת האור בחלל בהתאם לצורך או לשימוש, לשמר את הטמפרטורה בחדר ואף לכוון את התריסים למגוון רחב של מצבים. כמו כן, מערכות אלו מגיעות בעיצובים רבים לבחירה, מה שמרחיב את טווח האפשרויות ומאפשר התאמה מלאה לכל סגנון עיצובי או חלל. כיום מערכות הצללה נחשבות לפתרון מודרני ויוקרתי אשר כמעט ולא ניתן לוותר עליו, הן נוחות לשימוש ולתפעול ואף ניתן לשלב אותן בתוך ממשקי בית חכם וליהנות מחיסכון באנרגיה ומשליטה מלאה בהתאמה לכל תרחיש.

 

מערכות הצללה מבית החברות המובילות בשוק העולמי

חברת סקיי רופ מנוהלת על ידי ג'קי אילוז, מומחה בעל שם בתחום. מלבד הניסיון הרב, החברה מציעה גם ידע נרחב ובכך שואפת ליצור התאמה מלאה בין המוצרים לבין שימושיהם השונים. כדי לספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר אנו משתפים פעולה עם החברות המובילות בענף וכן פועלים לפי סטנדרטים אירופאים של איכות בלתי מתפשרת.

יתרה מכך, אנו דואגים לעבוד מול אדריכלים מקצועיים ומעסיקים את מיטב אנשי הצוות, כך אנו יכולים להתחייב מולכם, על מתן שירות מן המעלה הראשונה ולספק אחריות על כל אחד מהמוצרים ופתרונות ההצללה שאנו מעמידים לרשותכם.

 

אנו מזמינים אתכם ליהנות מכל היתרונות של מערכות הצללה איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים והזמנות, כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר ואנו נשמח להתאים עבורכם את המערכות הנכונות לצרכים שלכם.

הלהב 15 חולון