פרגולת SkyRoof

פתרונות הצללה איכותיים הם דבר חשוב מאוד במדינה כמו ישראל – במשך מרבית השנה אנחנו נהנים כאן משמש חזקה, אשר חשוב גם להתגונן מפניה וליצור אזורים בגינת הבית או בגינות וחצרות באזורי עבודה ומשרדים, בהם קיימת הגנה טובה מקרינת השמש. כמובן שבמקביל לכך שפתרון ההצללה בו אנו מעוניינים יהיה איכותי ביותר, לא נרצה להתפשר גם על הפן האסתטי. אחד מסוגי פתרונות ההצללה ההופכים נפוצים יותר ויותר בשנים האחרונות בארץ הוא פרגולות אלומיניום. אנחנו מציעים פרגולת אלומיניום פרימיום – פרגולת האלומיניום האולטימטיבית, מכמה סיבות שונות. מהם היתרונות העיקריים של פרגולות אלומיניום בכלל ומה הופך את פרגולת הפרימיום שלנו לפתרון האיכותי ביותר?

מושלם לייצור פרגולות – חומר קל, עמיד ואסתטי

חלק מהסיבות המרכזיות לכך שביותר ויותר מקומות אנו רואים כיום פרגולות דווקא מאלומיניום, במקום פרגולות מעץ או מתכות אחרות, הן התכונות הייחודיות לאלומיניום כחומר. בניגוד למרבית המתכות האחרות, אלומיניום הוא חומר אשר אינו מחליד וגם עמיד מאוד בפני פגעי מזג אוויר אחרים, דוגמת חשיפה ממושכת לקרינת השמש. בעוד פרגולות מעץ עלולות להישחק במהירות כתוצאה מהחשיפה לאלמנטים של הטבע, ופתרונות הצללה העשויים ממתכות שונות או חומרים אחרים עלולים להחליד ולהתאפיין בבלאי גבוה לאחר זמן קצר יחסית, אלומיניום הוא חומר עמיד ויציב הרבה יותר, אשר שומר על תכונותיו, על חוזקו ועל המראה החיצוני שלו לאורך זמן. בנוסף, מדובר גם בחומר חזק ובעל משקל נמוך ביותר, ביחס לחוזקו. גם כאן נבדל האלומיניום ממרבית המתכות האחרות, אשר חוזקן מגיע "במחיר" של משקלן הכבד. כאשר מדובר במשהו כמו פרגולה – מבנה אשר מגן עלינו ומוצב ממש מעל ראשנו, קיים יתרון מהותי לחומר עמיד, חזק וקל משקל. הסיכוי לקריסה או התמוטטות הוא הנמוך ביותר, וגם במקרה ומשהו קורה מדובר בקורות אלומיניום קלות משקל, ולכן הרבה פחות מסוכנות מקורות של מתכת אחרת כבדה יותר.
התכונות הללו הופכות את פרגולות האלומיניום לדור הבא של פרגולות ופתרונות הצללה, כפי שניכר כבר כמה שנים טובות בעולם עיצוב החוץ הישראלי.

 

הפרגולה האיכותית ביותר בארץ – פרגולת אלומיניום פרימיום

כאן ב"סקיירופ" אנו מציעים את הפרגולה האיכותית ביותר במשווקת כיום בארץ. פרגולה זו כוללת את כל היתרונות של הפרגולות שאותם אנו מייבאים מאירופה, התבססנו על הייחודיות שיש בהן כאשר יצרנו את SKYROOF פרימיום – גרסה משופרת של הפרגולות הקיימות לפרגולה חדשה ומותאמת לישראל.

פרגולה זו עשויה אלומיניום כמובן ומתאפיינת בכמה תכונות אשר הופכות אותה לפתרון ההצללה האולטימטיבי –
בתור התחלה, חשוב לציין כי זו היא פרגולה חשמלית. כלומר מדובר בפרגולה אשר ניתנת לפתיחה וסגירה בקלות, באמצעות מנוע חשמלי קטן. כך, ניתן לבחור לפתוח את הפרגולה כשרוצים יותר אור שמש, לסגור אותה לחלוטין כאשר מעוניינים בצל מוחלט בימים חמים במיוחד וכו'. פרגולות חשמליות הופכות נפוצות יותר ויותר בארץ בשנים האחרונות, מסיבות מובנות – הן עונות על צורך שפרגולות סטאטיות אינן עונות עליו – הצללה בכל שעות היממה ומכל זווית ממנה מגיעה השמש, ולחילופין האפשרות להזרמת אוויר מבעד לחלק העליון של הפרגולה באמצעות פתיחת השלבים בעת הצורך.
פרגולה זו עמידה בפני מים. לא רק שהיא מצוידת במערכת מרזבים לאורך הפרופיל ההיקפי של הפרגולה (מה שמאפשר למי גשמים וטל המצטבר בלילה בחלק העליון של הפרגולה לזרום בקלות ולהישפך החוצה, ולא על הראש שלנו…), אלא אפילו הברגים הפנימיים בפרגולה עשויים נירוסטה, על מנת שלא יחלידו לאורך זמן. כל זה מתווסף כמובן לתכונות הטבעיות של האלומיניום שהוזכרו לעיל – חומר אשר אינו מחליד, עמיד בפני רטיבות ולחות וכו'.

בנוסף, משקלו הגבוה של האלומיניום בפרגולה זו מאפשר לנו ליצור פרגולה רחבת ידיים (אורך של עד שישה מטרים ורוחב של עד ארבעה מטרים!), ללא קורות מרכזיות וללא חשש לעיקום או קריסה. התוצאה המתקבלת היא פרגולה מרשימה וגדולה, בעלת עיצוב אלגנטי ביותר, המספקת הגנה מושלמת מפני השמש, עמידה בפני מים וכו' וכזו העתידה להחזיק מעמד לאורך שנים רבות. הפרימיום מגיעה עם אפשרות להצבה של תאורת לד בכנף הפרגולה, כך שהלקוח מקבל פתרון מלא ומושלם לכל צרכיו, כולל ישיבה בשעות הערב והחשיכה.

הלהב 15 חולון