אינספור אפשרויות בתחום גגות הזכוכית

סקיילייט מבחוץ

בשנים האחרונות זוכים גגות זכוכית לפופולאריות רבה בעולם המערבי כולו ובפרט בישראל שטופת השמש. ה"סקיילייט" כבש את ישראל בסערה, וכיום ברור כי הוא פה על מנת להישאר – מדובר באלמנט אדריכלי/עיצובי עליו רבים יותר ויותר אינם מוכנים לוותר עבור הבית או המשרד שהם קונים או משפצים. בעוד הפופולאריות הרבה של אלמנט אדריכלי זה נובעת בראש ובראשונה מכמה תכונות ומאפיינים בסיסיים של חלונות גג (דוגמת הכנסה של אור שמש טבעי לחלל הפנימי של המבנה וכו'), חברות הפועלות בתחום זיהו את הפוטנציאל ומציעות כיום מגוון רחב ועשיר של סוגים שונים של תקרת סקיילייט.

חלון גג שטוח או סקיילייט עגול – אפשרות להשתלב עם אופי המבנה

חיפוש קצר יבהיר לכל מי שמתעניין כיום בסקיילייט עבור ביתו או דירתו כי כבר מזמן לא מדובר באובייקט אחד ויחיד אותו ניתן לרכוש, או לשכוח מהרעיון של גג זכוכית. כיום, ניתן לבחור מבין מגוון רחב ועשיר חלונות גג שונים, וכך מתאפשרת התאמה בין סוגו וצורתו הכללית של חלון הגג לבין האופן בו מעוצב הבית או המבנה כולו.

כמובן שמי ששם לב לכך שגגות זכוכית מאפיינים מבנים ציבוריים ומסחריים רבים בארץ (דוגמת מרכזי קניות) וודאי שם לב גם לכך שבכל מקום שכזה חלון הגג מעוצב בצורה שונה, במיוחד על מנת להתאים לעיצוב הכללי של אותו מרחב. דוגמה טובה לכך היא גג הזכוכית המפואר של קניון עזריאלי בתל אביב – במרכז קניות זה הגג רחב הידיים כולו הוא למעשה חלון גג אחד עצום עם צורה של כיפה גדולה במרכז, ממנה (ומהגג כולו) ניתן לצפות ישירות אל שלושת בנייני עזריאלי המרשימים והמפורסמים כל כך. כמובן שסקיילייט זה עוצב באופן פרטני וייעודי עבור קניון זה ומיקומו הייחודי במפגש של בסיסי שלושת הבניינים הגבוהים.

אך עיצוב מיוחד וייעודי של גג הזכוכית אינו שמור אך ורק למרכזי קניות או מקומות מסחריים/ציבוריים גדולים. גם כאשר עושים סקיילייט בבית ניתן (ורצוי) לנסות ולעצב את צורתו על פי שאר המאפיינים וצורת העיצוב של הבית. כך, ניתן לבחור למשל בסקיילייט עגול עבור חללים בהם מתאים חלון גג עגול מבחינות אסתטיות שונות. לחילופין, חלון גג שטוח מתאים הרבה יותר לדירות ובתים אחרים, וכך גם אינספור אפשרויות נוספות העומדות לבחירתכם.

הנקודה החשובה כאן היא כי חלון גג אינו אלמנט של הבית אותו אתם פשוט בוחרים מקטלוג המציג לפניכם כמה אופציות בסיסיות ותו לא – ניתן לעצב ולשנות את חלון הגג על פי הטעמים הייחודיים לכם והמאפיינים הייחודיים לבית שלכם, על מנת שהוא ישתלב בצורה הטובה ביותר במבנה ו"יעשה את העבודה" בצורה טובה, הן מבחינת אסתטיקה כללית של הבית והן מבחינה שימושית של הכנסת אור טבעי וכו'.

ייעוץ מקצועי להתאמת גג הזכוכית המושלם עבור הבית שלכם

על מנת להצליח ולהתאים את גג הזכוכית הטוב והמתאים ביותר עבור הבית הספציפי שלכם, כדאי להתייעץ עם אנשי המקצוע המתאימים (ובמקרה זה מדובר באנשי המקצוע שלנו אשר מתמחים בהתאמת חלונות גג עבור מבנים שונים), כמו גם עם מעצבי פנים, אדריכלים וכו' – הראייה הרחבה והמעמיקה כאחד של אנשי מקצוע אלו העוסקים בתחום עיצוב הבית (ובתקווה כבר עבדו עם לא מעט אלמנטים דוגמת חלונות גג בעבר) יכולה לסייע לכם משמעותית למצוא את חלון הגג המתאים והמושלם ספציפית עבור הבית שלכם.

רק חשוב לוודא כי אתם אכן פונים לאנשי המקצוע המתאימים והנכונים – התחילו עם פנייה אלינו וקבלת שיחת/פגישת ייעוץ. אנחנו כבר נוכל להכווין אתכם לאנשי מקצוע קשורים נוספים.

הלהב 15 חולון