סגירת מרפסת

סגירת חורף למרפסת

סגירת מרפסת – לתחושה ביתית מחוץ לבית עצמו

סגירת מרפסת היא עולם בפני עצמו ויש לה שימושים רבים, גם במגזר העסקי וגם במגזר הפרטי. בתי עסק רבים, במיוחד בתחום המסעדנות, משתמשים בטכניקה של סגירת חורף למרפסת על-מנת להעניק ללקוחותיהם חוויה ייחודית למקום והזדמנות לחוות ישיבה מהנה במסעדה ובית קפה, ללא התחושה העמוסה של ישיבה בחלל המסעדה עצמו. לרוב, המרפסת מאפשרת גם מבט אל הרחוב ומתקבלת אווירה אורבנית אך פסטורלית, המוסיפה נופך מיוחד לכל עסק ומהווה חלק בלתי נפרד מהקסם הייחודי למקום. סגירת מרפסות היא טרנד גם בבתי מגורים ויש לה יתרונות רבים. סגירת מרפסת יכולה לשמש להגדרת חדר נוסף בבית, במידה וחשים שזקוקים למרחב גדול יותר לאחסון, מגורים או בילוי משפחתי וזוגי. זוהי למעשה אפשרות להרחיב את בית המגורים הנוכחי ולשדרג את איכות החיים בו.

מתי מבצעים סגירת מרפסת?

סגירת מרפסת מספקת כאמור הזדמנות ליהנות מחדר נוסף בבית, אשר מתפקד כחלל שהייה פונקציונלי. ניתן להסב את המרפסת לחדר שינה, פינת אוכל, פינת טלוויזיה, פינת רגיעה ועוד. ישנם למשל מקרים בהם אחים לנו שנים באותו חדר וכשהם מתבגרים הם זקוקים לפרטיות ושקט משלהם וסגירת המרפסת מעניקה להם בדיוק את המרחב האישי הנוסף. עוד דוגמה היא משפחות שהחליטו להרחיב את הסלון על-מנת לשפר את איכות הבילוי בו ולהכיל יותר אנשים בנוחות. אלו רק שתי דוגמאות מתוך מגוון רחב ולכן, חשוב שתגדירו לכם את הצרכים והרצונות שלכם מהחדר הנוסף ומומלץ לעשות זאת תוך חשיבה מעמיקה או התייעצות עם בעלי מקצוע כגון אדריכלים ומעצבי פנים. מכיוון שמרפסת סגורה צריכה לתת מענה מושלם ככל חדר אחר, מומלץ לבחור חומרי גלם איכותיים שיקנו בידוד ממזג האוויר ואף להתקין בה מיזוג אוויר, לבקרת אקלים מושלמת.

סגירת מרפסת כחלק מהעיצוב

סגירת מרפסת יכולה להתבצע בכמה אופנים ולכן יש לבחון קודם כל את הקו העיצובי של הבית או בית העסק ולהחליט לפיו מהי הדרך המתאימה ביותר. הקירות למשל, יכולים להיות שקופים, אטומים לחלוטין, או אטומים עם חלונות גדולים המאפשרים מבט לחוץ. כבכל אלמנט בעיצוב הבית, גם כאן האפשרויות הן מגוונות מאוד וניתן לבחור בין חומרים כגון עץ, אלומיניום, זכוכית, תריסים מפלסטיק או תריסים חשמליים ועוד. כדי לקבל השראה ולהחליט מה הכי נכון לבית או לעסק שלכם, רצוי להביט בתמונות של סוגים שונים של סגירת מרפסות ולהבין מהי האווירה הנוצרת מכל סוג.

היכנסו לגלריה להתרשמות מהקטלוג

הבנאי 29, חולון