פרגולה לגינה

פרגולה לגינה שלכם?

הכירו את פרגולות האלומיניום של חברת " סקיי רופ " !

אם יש לכם גינה פרטית או חצר משלכם,כדאי לכם לשקול התקנה של פרגולה. פרגולות הפכו לפופולאריות במיוחד בשנים האחרונות
ורבים בוחרים להתקין פרגולה בחצר גינת ביתם הפרטי שתהווה פיתרון הצללה שימושי ונוח ותוספת עיצובית נעימה לעין.
פרגולה לגינה יכולה לשדרג את מראה הגינה שלכם, לשמש כפינת ישיבה מפנקת ולתרום ליצירת אווירה ביתית ונעימה.
סקיי רופ מומחים בפתרונות קירוי והצללה מציעים לכם פרגולות אלומיניום איכותיות במיוחד שיתאימו לכל גינה.

מדוע פרגולה לגינה מאלומיניום?

פרגולות אלומיניום הולכות ומחליפות את פרגולות העץ המסורתיות שהיו מקובלות עד לשנים האחרונות וכמובן שיש לכך סיבה טובה. אמנם מראה של עץ טבעי הוא מיוחד ועשוי לתרום ליצירת אווירה חמימה וביתית, אולם חסרונותיו רבים. העץ רגיש לתנאי מזג אויר שונים רטיבות פוגעת בו וגורמת לו לריקבון מהיר וגם השמש לא מועילה לו ועלולה לקצר את אורך חייו, בנוסף, מזיקים כמו תולעי עץ עלולים לפגוע בו. הוא כבד, מאסיבי ולא מספיק בטיחותי. פרגולות האלומיניום לעומת זאת מבטלות את כל החסרונות האלו ומספקות יתרונות רבים נוספים.

עיצוב באלומיניום הוא פופולארי במיוחד בעידן המודרני. מתכת האלומיניום הינה שימושית בכל תחומי התעשייה השונים והיא משרתת את סגנון הבניה המודרני המתאפיין בקווי עיצוב נקיים ואסתטיים ובפונקציונאליות ללא פשרות. פרגולת אלומניום לגינה תהווה תוספת עיצובית מרשימה שתוסיף לגינה שלכם מראה יוקרתי ומרשים. האלומיניום מאפשר גמישות עיצובית רבה, הוא קל ונוח לעיבוד, הוא עמיד בכל תנאי מזג האוויר, אינו נפגע ממזיקים והוא בטיחותי ונוח.

פרגולה לגינה – "סקיי רופ"  

לאחר שהשתכנעתם שפרגולה לגינה מאלומיניום היא הדבר הנכון עבורכם אתם צריכים לבחור בחברה המתאימה לביצוע ההתקנה שלה. התקנה של פרגולה חשוב שתתבצע בידיים אמונות ובעלות ניסיון, כדי שפרגולה תשרת אתכם נאמנה אתם צריכים לוודא כי התכנון, עיצוב, ייצור וההתקנה יעשו בידי החברה הנכונה. אצלנו ב"סקיי רופ" תוכלו להיות בטוחים כי הפרגולה שלכם מיוצרת ומותקנת על ידי אנשי המקצוע הטובים בשוק ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הבנאי 29, חולון