פרגולה לגינה

פרגולה לגינה שלכם?

הכירו את פרגולות האלומיניום של חברת " סקיי רופ " !

אם יש לכם גינה פרטית או חצר משלכם,כדאי לכם לשקול התקנה של פרגולה. פרגולות הפכו לפופולאריות במיוחד בשנים האחרונות
ורבים בוחרים להתקין פרגולה בחצר גינת ביתם הפרטי שתהווה פיתרון הצללה שימושי ונוח ותוספת עיצובית נעימה לעין.
פרגולה לגינה יכולה לשדרג את מראה הגינה שלכם, לשמש כפינת ישיבה מפנקת ולתרום ליצירת אווירה ביתית ונעימה.
סקיי רופ מומחים בפתרונות קירוי והצללה מציעים לכם פרגולות אלומיניום איכותיות במיוחד שיתאימו לכל גינה.

מדוע פרגולה לגינה מאלומיניום?

פרגולות אלומיניום הולכות ומחליפות את פרגולות העץ המסורתיות שהיו מקובלות עד לשנים האחרונות וכמובן שיש לכך סיבה טובה. אמנם מראה של עץ טבעי הוא מיוחד ועשוי לתרום ליצירת אווירה חמימה וביתית, אולם חסרונותיו רבים. העץ רגיש לתנאי מזג אויר שונים רטיבות פוגעת בו וגורמת לו לריקבון מהיר וגם השמש לא מועילה לו ועלולה לקצר את אורך חייו, בנוסף, מזיקים כמו תולעי עץ עלולים לפגוע בו. הוא כבד, מאסיבי ולא מספיק בטיחותי. פרגולות האלומיניום לעומת זאת מבטלות את כל החסרונות האלו ומספקות יתרונות רבים נוספים.

עיצוב באלומיניום הוא פופולארי במיוחד בעידן המודרני. מתכת האלומיניום הינה שימושית בכל תחומי התעשייה השונים והיא משרתת את סגנון הבניה המודרני המתאפיין בקווי עיצוב נקיים ואסתטיים ובפונקציונאליות ללא פשרות. פרגולת אלומניום לגינה תהווה תוספת עיצובית מרשימה שתוסיף לגינה שלכם מראה יוקרתי ומרשים. האלומיניום מאפשר גמישות עיצובית רבה, הוא קל ונוח לעיבוד, הוא עמיד בכל תנאי מזג האוויר, אינו נפגע ממזיקים והוא בטיחותי ונוח.

פרגולה לגינה – "סקיי רופ"  

לאחר שהשתכנעתם שפרגולה לגינה מאלומיניום היא הדבר הנכון עבורכם אתם צריכים לבחור בחברה המתאימה לביצוע ההתקנה שלה. התקנה של פרגולה חשוב שתתבצע בידיים אמונות ובעלות ניסיון, כדי שפרגולה תשרת אתכם נאמנה אתם צריכים לוודא כי התכנון, עיצוב, ייצור וההתקנה יעשו בידי החברה הנכונה. אצלנו ב"סקיי רופ" תוכלו להיות בטוחים כי הפרגולה שלכם מיוצרת ומותקנת על ידי אנשי המקצוע הטובים בשוק ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

פרגולות - הפרוייקטים החדשים

פרגולה לגינה – שאלות ותשובות

פרגולות באופן כללי, ופרגולות אלומיניום בפרט, הפכו בשנים האחרונות לפתרון ההצללה לגינה הנפוץ ביותר בישראל (ובמדינות רבות אחרות בעולם). כפתרון הצללה איכותי ואסתטי, מציעה פרגולה לגינה אזור מקורה ומוגן משמש בו ניתן להציב פינת ישיבה, ובמקרים מסוימים אף להפוך שטח זה למוגן גם מפני גשמי החורף. להלן מספר שאלות ותשובות נפוצות בנוגע לפרגולות לגינה:

המגמה הבולטת בתחום פתרונות ההצללה היא לא רק של מעבר מפתרונות הצללה אחרים לפרגולות, אלא ספציפית לפרגולות אלומיניום. אלו הן הפרגולות בהן אנו מתמחים, ובשנים האחרונות הן מחליפות את פרגולות העץ בקצב מסחרר. מדוע דווקא פרגולת אלומיניום היא סוג פתרון ההצללה המומלץ עבור הגינה? ובכן, בגלל המאפיינים הייחודיים לאלומיניום, כמובן – זהו חומר גלם חזק, יציב ועמיד, קל משקל יחסית למתכות אחרות וכזה אשר אינו נפגע כתוצאה ממגע מתמשך עם רטיבות, לחות וקרינת שמש ישירה. בגינת הבית שלנו, פרגולה מסוג זה תחזיק מעמד ותשמור על המראה שלה בצורה הטובה ביותר לאורך עשרות שנים קדימה, וגם לא תצריך כמעט בכלל תחזוקה שוטפת, מה שלא ניתן לומר על אף פתרון הצללה נפוץ אחר.

על מנת לקבל מהפרגולה לגינה גם הגנה מלאה מפני הגשם, יש לוודא כי מזמינים פרגולה אטומה (מספיק להעלות נושא זה מול אנשי המקצוע שלנו על מנת לקבל מהם את כל המידע הרלבנטי). זוהי פרגולה אשר כוללת שכבה נוספת של חומר בחלקה העליון, שכבה אטומה למים אשר מבטיחה כי אלו לא יחדרו מבעד לשלבי הפרגולה.

גם פרגולה חשמלית (המאפשרת סגירה של שלביה העליונים) מגנה במידה מסוימת מפני הגשם, אך אינה מבטיחה אטימה מלאה כמו זו של פרגולה אטומה.

סגירות חורף מהוות קטגוריה בפני עצמה בעולם פתרונות ההצללה. עבור מי שאינו מכיר, מדובר בסגירה של קונסטרוקציה מסוימת באמצעות זגוגיות, לצורך קבלת מרחב סגור ועמיד לחלוטין בפני מי גשמים ומפגעי מזג אוויר אחרים. ניתן להשתמש בחלל שנוצר כמו חדר של ממש, לחמם אותו, לשבת בו גם בחורף, לאחסן בו ציוד וכו'.

לקוחות רבים מתעניינים האם פרגולה לגינה יכולה להפוך בהמשך גם לסגירת חורף. באופן כללי התשובה היא – כן. ניתן להלביש סגירת חורף על גבי פרגולה קיימת, כך שזו תהווה את הקונסטרוקציה לסגירה, אך גם כאן חשוב להעלות נקודה זו עם אנשי המקצוע שלנו כבר בשלב התכנון וההזמנה הראשוניים. כך נוודא כי מתקינים אצלכם פרגולה לגינה אשר מתאימה לעבור "הסבה" לסגירת חורף בהמשך הדרך.

התשובה לשאלה זו פשוטה מאוד – אנחנו אחת מהחברות הוותיקות והמובילות בתחום פתרונות ההצללה בישראל, בפרט פרגולות אלומיניום. אנו מבטיחים לעשות עבודה מקצועית ואיכותית, לתת מענה ופתרון לכל שאלה, צורך ובעיה, כמו גם אחריות מלאה על הפרגולות שלנו. אתנו תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים פרגולה לגינה איכותית ומקצועית, כזו שתחזיק מעמד שנים רבות קדימה ולא תצריך מכם כל עבודות תחזוקה שוטפות או החלפה של חלקים.

הלהב 15 חולון