סקיילייט בקניון

אף על פי ששמם מרמז על חוסר רצינות מסוים, הרי שגגות קלים נחשבים לפתרון קירוי מתקדם במיוחד, במסגרת שיטת בנייה הנעזרת בטכנולוגיות מודרניות ובסטנדרטים גבוהים של איכות.

בעזרת טכניקה חדישה זו, ניתן לקרות כל מבנה בתוך זמן קצר וכמעט ללא שימוש בעמודי תמיכה או במבנים תומכים. החומרים שבהם עושים שימוש נחשבים ליציבים וחזקים במיוחד ומיועדים לעמוד בתנאי חוץ קיצוניים ובכל סוגי מזג האוויר. אנו ב-SKYROOF מעמידים לרשותכם ידע רב וניסיון מקצועי עתיר שנים ובכך מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות לכל צורך ומטרה, תוך שאנו מספקים שירותים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי-מוסדי.

בניית קלה וחכמה

לא בכדי גגות קלים מהווים חלק אינטגרלי מענף הבנייה הקלה. מדובר בקירוי חכם אשר דורש ידע, מקצועיות, תכנון ומחשבה. גגות אלו אינם רק משיגים תוצאות מרשימות אלא שמידת עמידותם גבוהה, והם יחזיקו מעמד לאורך שנים רבות ללא צורך רב בטיפול או תחזוקה. תהליך התכנון נעשה באופן מדויק בהתאם לכל חלל וצרכיו, תוך התייחסות מלאה לתנאי השטח ולמיקומו הגיאוגרפי של המרחב. כמו כן, על כל עבודה ניתנת אחריות כך שבמקרה וקיימת בעיה הדורשת טיפול, יש לכם כתובת מקצועית אשר זמינה עבורכם ובאפשרותה לתת מענה יעיל ומהיר.

גגות קלים – לקירוי מבנים מכל סוג

הטכנולוגיה המתקדמת בעזרתה נבנים גגות קלים מאפשרת לשלב גם פתרונות פתיחה וסגירה ממונעים וכן ליצור פרויקטים ייחודיים ולא שגרתיים. אולם כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, מומלץ שלא להתפשר על החברה אותה בוחרים. חברת SKYROOF מנוהלת על ידי ג'קי אילוז ולו ניסיון של 20 שנים בתחום, במהלכן היה שותף בפרויקטים גדולים כקטנים של גגות קלים, בין אם בבתים פרטיים ובין אם במלונות ובמרכזי הקניות הגדולים בשוק.

חברת SKYROOF מספקת מגוון פתרונות בתחום של גגות קלים ומשמשת כמייצגת של מיטב החברות העולמיות בתחום ביניהן – חברת LLAZA וחברת RYTZ.CH. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לספק לכם הצעת מחיר!

הלהב 15 חולון