ניקיון בקלות ויעילות כלכלית – תכונות רלבנטיות של פרגולות אלומיניום לימי הקורונה

פרגולת אלומיניום חשמלית לחצר

פתרונות הצללה מתקדמים דוגמת פרגולות אלומיניום מחזיקות במספר רב של יתרונות על פני פתרונות הצללה אחרים ופרימיטיביים יותר. כעת, בזמן משבר הקורונה, מתגלות חלק מתכונותיה של פרגולת האלומיניום כחשובות יותר ממה שנדמה היה לנו. ניקיון בקלות ותמורה גבוהה ביחס למחיר הן שתיים מתכונות אלו.

משבר הקורונה גורם לנו להסתכל על החיים בצורה אחרת, והכוונה היא כמעט לכל אספקט בחיי היומיום שלנו – פתאום אנחנו מגלים כיצד זה מרגיש להישאר בבית מדי יום וכמעט ולא לבוא במגע ישיר עם בני אדם אחרים. לפתע מתמודדים עשרות אחוזים מהאוכלוסייה עם אי וודאות בנוגע למקורות פרנסתם, ומנצלים את הזמן הרב שהתפנה להם על מנת לעשות וללמוד דברים אונליין שמעולם לא חשבו שיגיעו אליהם.

גם בהקשר של פרגולות אלומיניום – פתרון ההצללה המתקדם והאיכותי ביותר כיום בו אנו מתמחים כאן ב"סקיירופ", רבים מהלקוחות הוותיקים, החדשים והפוטנציאליים, מגלים לפתע את יתרונותיה של פרגולת האלומיניום ביחס לאלטרנטיבות אחרות בתחום פתרונות ההצללה, וספציפית בהשוואה לפרגולות עץ. כאמור, המצב הבלתי שגרתי גורם לכולנו לבחון מחדש כמעט כל היבט בחיינו, גם ההיבטים הבסיסיים והפשוטים ביותר, ובמקרים רבים אנו מגלים ושמים לב לדברים שלפני כן כלל לא היו קרובים להיות במודעות שלנו. כך הדבר גם בנוגע למשהו כמו פתרון ההצללה למרפסת או פרגולת האלומיניום המספקת הצללה לגינת הבית.

יתרון ראשון ומהותי ביותר של פרגולות אלומיניום ביחס לפרגולות עץ ופתרונות הצללה אחרים, יתרון אשר נגלה דווקא בימים אלו ללקוחות רבים, הוא האפשרות לנקות פרגולות אלו בצורה יעילה, פשוטה וקלה הרבה יותר מאשר פתרונות הצללה אחרים. כולנו כיום מקפידים שבעתיים על ניקיון בכל מקום ובכל היבט של החיים, במיוחד בסביבה הביתית בה אנו ומשפחתנו שוהים על מנת להימנע מהידבקות במגיפה. גם אזור המרפסת, הגינה או החצר, היכן שלרוב נמצא את פרגולת האלומיניום, הופך למקום חשוב במיוחד שכן עבור רבים מדובר בסביבה היחידה אשר אינה מקום סגור בה הם יכולים או מעוניינים לשהות. לכן, חשוב במיוחד כיום להקפיד גם על הניקיון היומיומי של המרפסת או הגינה, וככל שמשימה זו הופכת פשוטה וקלה יותר, כך אפשרי יותר לשמור על אותו אזור תמיד נקי וחף מוירוסים זרים ובלתי רצויים. פרגולת אלומיניום ניתנת לניקוי ואף לחיטוי מהיר ופשוט, שכן מתכת קלה יותר לניקיון מעץ ומחומרי גלם אחרים מהם עשויים לרוב פתרונות הצללה. ניתן לנקות את פרגולת האלומיניום ביעילות ולהבטיח ניקוי יסודי ואף חיטוי מלא בתוך כמה דקות, שכן ניתן להשתמש בכל סוגי חומרי הניקוי ובכלים שונים המאפשרים ניקוי מקיף ומהיר, דוגמת ריסוס של חומר חיטוי.

כל זה עשוי להישמע מופרך או מוגזם, אך המציאות מלמדת אותנו שוב ושוב בימים האחרונים כי כל מה שחשבנו שמוגזם או מופרך בהקשר של התפרצות מגפה בקנה מידה עולמי הוא בעצם הרבה יותר מציאותי ואפשרי. לכן, גם הקפדה על ניקוי יסודי ואף חיטוי של פינת הישיבה בגינה או במרפסת, היא כיום פעולה לגיטימית ואפילו מתבקשת. מי שביתו מצויד בפרגולת אלומיניום עושה זאת ביתר קלות ומהירות.

גם השיקול הכלכלי מוצדק יותר במצב הנוכחי – יעילותן של פרגולות אלומיניום

היבט נוסף של פרגולות אלומיניום ושאר פתרונות הצללה מתקדמים אשר הופך לרלבנטי יותר במצב הנוכחי הוא היעילות הכלכלית הכרוכה בסוג זה של פתרונות הצללה.

פרגולות אלומיניום נחשבות לפתרון הצללה אשר אמנם עשוי להיות יקר יותר מפתרונות אחרים ומקבילים, אך משתלם הרבה יותר מבחינה כלכלית לטווח הארוך. בעוד פרגולות עץ, למשל, נדרשות לעבודות תחזוקה וחידוש כמעט שנתיות, פרגולות אלומיניום שומרות באופן מושלם על המראה והמצב שלהם כפי שהוא כאשר הן חדשות, לאורך שנים רבות קדימה. גם הצורך לחדש ולהחליף את הפרגולה לחלוטין כאשר תיקון ושיפוץ כבר אינו משתלם (מצב נפוץ בקרב בעליהן של פרגולות עץ ישנות) אינו קיים במקרה של פרגולת אלומיניום – זו יכולה לעמוד בכל פגעי מזג האוויר ועדיין לשמור על המראה והקונסטרוקציה באופן מושלם לאורך עשרות שנים קדימה, כך שלא נידרש להחליפה כלל.

שיקולים אלו הופכים גם כן לחשובים וקריטיים יותר בימים אלו, בהם חלק ניכר מהאוכלוסייה מתמודד עם מצב כלכלי לא פשוט. בעוד משפחות רבות מצויות כיום בחוסר וודאות כלכלי, וגם מי שמצבו טוב יחסית נוהג ביתר זהירות, התנהלות יעילה יותר מבחינה כלכלית בענפים מרכזיים וחשובים דוגמת אבזור ועיצוב הבית (במקרה זה – פתרונות הצללה למרפסת או לחצר) היא דבר נבון לעשות כיום. כך, לא תמצאו עצמכם שוב בתוך שנתיים או שלוש עם צורך בהוצאה משמעותית נוספת לחידוש או תחזוק הפרגולה…

לסיכום, לפרגולות אלומיניום מספר רב של תכונות ייחודיות אשר מבדילות אותן מפתרונות הצללה אחרים והופכות אותן לפתרונות האיכותיים והפופולאריים ביותר כיום בתחום. בימי הקורונה, גם תכונות כמו הינתנות לניקוי קל ויעיל או יעילות כלכלית לטווח הארוך, הופכות רלבנטיות וחשובות במיוחד.

עוד סוגי פרגולות של חברת סקיירופ>>

הלהב 15 חולון