סוכך למרפסת

סוכך למרפסת

סוכך למרפסת הוא הפתרון הנכון ביותר מפני הגנה מהשמש.

במדינה חמה כמו ישראל, בה השמש יכולה להיות גם מסוכנת, הרצון לצאת החוצה הוא טבעי, אך השהייה צריכה להיות באזורים מוגנים. בניינים רבים מתפארים במרפסות, אך השימוש בהן מועט בשל החום והשמש הישירה.

מהם סוככים למרפסות

סוככים למרפסת הם יחידת הגנה והפרדה בין המרחב לבין השמש. הם יכול להגיע בשלל צורות, צבעים ועיצובים ולכל מרפסת יש להתאים אותו באופן אישי. השימוש בסוככים למרפסת נפוצים בישראל ומאפשרים ליהנות מהמרחב החיצוני של הדירה לאורך שעות רבות במהלך היום.

 

הסוגים השונים של סוכך למרפסת

  • סוכך קבוע – סוכך קבוע למרפסת מורכב ממבנה שאינו מיועד להזזה והוא מגן על המרפסת לאורך כל ימות השנה ולאורך כל שעות היום. אפשר לראות פתרון זה בדירות רבות והוא נחשב לוותיק יחסית.
  • סוכך מתקפל – אפשרות שהפכה לנפוצה בשנים האחרונות היא הצבת סוכך שאפשר לקפלו. הקיפול יכול להיות ידני או חשמלי והיתרון שלו הוא העמידות לאורך שנים רבות, קיפול בימים ובשעות בהם אין כל צורך בהגנה.

לעצב את המרפסת

המרפסת היא פעמים רבות חלל שאינו מנוצל כראוי ואפשר לעצב אותו להגברת השימוש בה. סוכך למרפסת יכול להיות לא רק שימושי אלא גם אלמנט עיצובי אשר קובע כיצד תיראה המרפסת וכמה יהיה נעים לשהות בה. אם יש לך מרפסת, זה הזמן להסתכל על הדגמים הקיימים, לקבל השראה ולהתחיל לבנות את החלום הפרטי שלך.

ברגע שהמטרה שלך היא להשתמש במרפסת לעתים קרובות, עלייך לא רק להציב סוכך למרפסת אלא לבחור את האחד המתאים לך מתוך שלל הדגמים הקיימים. כדי לעשות זאת מומלץ בשלב הראשון להסתכל על הדגמים השונים של הסוככים ולבחון איזה מהם מתאים לדעתך לבית שלך.

לאחר מכן מומלץ ליצור קשר עם חברת סקיי רוף המתמחה מזה שנים רבות בתחום סוככים בכלל וסוכך למרפסת בפרט, ולשמוע על הפתרונות הקיימים בשוק. לאחר הבנת  הצורך והרצונות שלך מבחינה עיצובית ומבחינת הנוחות, החברה תוכל להציע לך פתרונות המתאימים ליצירת סוכך למרפסת שלך.

חברת skyroof

אנו בחברת סקיי רוף שמחים לעמוד לרשותך ולתת לך פתרון מקצועי ויחס אישי. זה הזמן ליצור קשר ולהפוך את המרפסת שלך לחלל שנעים לשהות בו.

הבנאי 29, חולון