סוככים ופרגולות

פרגולת אלומיניום

סוככים ופרגולות כפתרון הצללה יעיל ומה בודקים לפני שמתקינים סוככים ופרגולות?

הצללה מחייבת שימוש בפתרונות מתאימים ובחירה נכונה של חומרי גלם. החומרים שבהם משתמשים על מנת לבנות פתרונות הצללה צריכים להיות עמידים גם לאחר חשיפה ממושכת למזג האוויר.
כמו כן, במדינה חמה כמו ישראל יש ביקוש גבוה לפתרונות הצללה ולכן בודקים גם את העיצוב שלהם.
הדרך הטובה ביותר ליהנות מכל היתרונות של פתרונות הצללה היא לבחור סוככים ופרגולות לאחר התייעצות עם אנשי מקצוע.

בוחרים עבורך את הפתרון המושלם בחברת SKYROOF

מחזיקים בניסיון של שנים רבות בכל הנוגע להתאמת פתרונות הצללה עבור הצרכים שלך. אנחנו מכירים היטב את תנאי מזג האוויר בארץ, מייבאים חומרי גלם מעולים לבניית סוככים ופרגולות,
ומשיקים מבצעי קיץ מיוחדים במחירים מפתיעים. אפשר להתייעץ איתנו ללא כל התחייבות ולשמוע פרטים נוספים על הדור הבא של הפרגולות והסוככים.

מאפיינים של סוככים ופרגולות

סוככים מכסים שטחים גדולים באופן דקורטיבי וללא תמיכת עמודים, ללא צורך בהכנת תשתית מיוחדת ובדרך כלל גם ללא צורך ברישוי מטעם הרשות המקומית.
לעומת זאת, פרגולה רגילה נבנית על גבי תשתית או בחיבור קבע למבנה. הפרגולה לעיתים דורשת אישור כאשר היא נבנית לצרכיי קירוי והצללה אך אפשר לצרף אותה למרפסת, לחצר, לגינה או לכל מקום ציבורי אחר.

סוגים של סוככים ופרגולות

אלו הסוגים העיקריים של סוככים שאותם ניתן לבנות על מנת לייצר הצללה אפקטיבית לאורך זמן.
• סוכך זרועות רגיל או כפול
• סוכך קסטה מלאה או בגודל בינוני (מידי)
• סוכך עם מנגנון חשמלי וחיישן רוח לסגירה אוטומטית

במקביל, ניתן לבחור פרגולת אלומיניום רגילה או תלויה, פרגולה נגד גשם או פרגולה מתכווננת. המנגנון שבו משתמשים על מנת להפעיל את הפרגולה משפיע על המחיר ועל הנוחות.

עכשיו כבר לא צריך להתלבט

חברת SKYROOF מרכזת את כל פתרונות הקירוי וההצללה תחת קורת גג אחת. עכשיו כבר לא צריך להתלבט כי אפשר לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר מיוחדת על בניית פרגולות וסוככים ברמה הגבוהה ביותר בארץ.

הלהב 15 חולון