סקיילייט נפתח

פרגולה עם גג זכוכית

סקיילייט נפתח

אנשים שיש בדירתם קומת גג סגורה, יכולים להכניס אל הקומה הזו בקלות יחסית הרבה מאד אור שמש נעים. סקיילייט הוא חלון המיועד לגג, אשר מאפשר כניסה של אור שמש אל הגג לאורך כל שעות היום. ישנם סוגים שונים של חלונות סקיילייט, אשר מותאמים לצרכים השונים בבית. חברת סקיי רופ מציעה לכם התקנה של סקיילייט איכותי, ברמה הגבוהה ביותר, תוך שירות מקצועי ועבודה עם החומרים המשובחים ביותר.

סקיילייט נפתח – חלון גג

סקיילייט נפתח הוא חלון גג, שאותו ניתן לפתוח ולסגור בהתאם לצורך, באמצעות הפעלה ידנית או הפעלה אוטומטית. סקיילייט נפתח יכול להיות ידני לגמרי, או חשמלי. האפשרות של התקנת סקיילייט נפתח מאפשרת יצירה של אור רב בגג, כמו גם כניסה של אוויר טבעי בקלות ובנוחות מרבית. אם מתקינים סקיילייט נפתח אוטומטי, ניתן לחבר אותו לגלאי עשן בבית – במקרה של שריפה, חלילה, הסקיילייט ייפתח באופן אוטומטי. סקיילייט נפתח מתאים הן לגגות רעפים והן לגגות שטוחים. כאשר בוחרים סקיילייט נפתח איכותי, אפשר ליהנות מיתרונות כמו בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה, ובטיחות גבוהה של החלון.

סקיי רופ

חברת סקיי רופ מתמחה בפתרונות של הצללה וקירוי, והיא מעניקה מגוון רחב של שירותים הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. החברה מציעה לכם ניסיון מקצועי של למעלה מ-20 שנה בתחום, ומאפשרת לכם ליהנות מפתרונות קירוי נפלאים וייחודיים, יוקרתיים ומעוצבים. חברת סקיי רופ נותנת שירות למגוון בתי מלון מפוארים בארץ, למרכזי קניות גדולים ועוד. חברת סקיי רופ עובדת עם אדריכלים מקצועיים מהשורה הראשונה, ועם צוות מקצועי מיומן אשר מבצע את העבודות בפועל בצורה האיכותית ביותר. בחברת סקיי רופ אתם יכולים ליהנות מבנייה של פרגולות מעוצבות, גגות קלים מסוגים שונים, מערכות הצללה מתקדמות, וכמובן סקיילייט מכל הסוגים. חברת סקיי רופ שמה לעצמה למטרה להעניק לכם את המוצרים האיכותיים ביותר, תוך מתן שירות מקצועי במיוחד, עם אחריות מלאה על המוצרים ועם עמידה מלאה בלוח הזמנים של העבודה.

רוצים להתקין בגג שלכם סקיילייט נפתח, וליהנות ממראה יוקרתי ומושלם? בואו לבחור את הסקיילייט שלכם, רק בחברת SKYROOF !

הלהב 15 חולון