תקופת הקורונה כהזדמנות מצוינת לשפץ ולשדרג את הבית

פרגולת אלומיניום לחצר

התקופה הנוכחית בה אנו שרויים היא במובנים רבים חסרת תקדים ומציבה אתגרים ובעיות לא פשוטות לכולנו, אך מגפת הקורונה גם מעניקה לנו כמה וכמה הזדמנויות פז לעשות דברים שבשגרת החיים אין לנו תמיד זמן או פניות אליהם. מאחר וכולנו נמצאים בביתנו ללא הפסקה בימים אלו, ייתכן ומדובר בזמן מצוין על מנת לשפץ ולשדרג את הבית בדרכים שונות.

כמובן שישנן אינספור דרכים לשפץ ולשדרג את הבית, אך אולי בנקודת זמן זו בה אנו נמצאים ממש לפני הקיץ, כדאי לתת את הדעת לפתרונות הצללה מתאימים ואיכותיים למרפסת, לגינה או לחצר. פתרון ההצללה המומלץ ביותר כיום הוא כאמור פרגולת אלומיניום, וזו יכולה לשפר משמעותית את איכות החיים בבית, במיוחד בתקופה בה כולנו נמצאים בבית עשרים וארבע שעות ביממה, ולבטח נשמח למקום נוסף בבית בו ניתן לשהות בנוחות.

להשמיש שטח נוסף מהבית לשימוש השוטף של בני המשפחה – פרגולת אלומיניום

תקופת סגר הקורונה נחווית בבתים רבים כתקופה מאתגרת ביותר, כאשר כל המשפחה "כלואה" יחדיו בבית עשרים וארבע שבע, ופתאום אנחנו מתחילים להרגיש שהבית או הדירה בהם אנו חיים הם קטנים וצפופים הרבה יותר ממה שהרגשנו לפני שכל זה התחיל. פתאום, כאשר שטח המחייה הנתון צריך לאכלס את כולנו כל הזמן, הוא פתאום מרגיש קטן וצפוף הרבה יותר.

בהקשר זה, פתרון הצללה איכותי ועמיד יכול לעשות שינוי משמעותי. פתרונות הצללה דוגמת פרגולת אלומיניום, ואף מעבר לכך – סגירות חורף, בעצם מאפשרים לנו להשמיש שטח נוסף מהבית (במקרה זה מדובר לרוב בשטח אשר נמצא טכנית במרפסת או בגינה/חצר) וכך להרחיב את שטח המחייה העומד לרשות משפחתנו. פרגולות אלומיניום נחשבות לפתרון מצוין להרחבת שטח הבית מפני שמדובר בפתרון הצללה עמיד וארוך טווח, כזה אשר יכול לעמוד ולשמור על הצורה והמראה שלו לאורך שנים רבות וארוכות קדימה. בנוסף, מדובר בפתרון הצללה אשר מספק הגנה טובה מפני גורמים שונים דוגמת קרינת השמש, רוחות עזות, גשם וכו'. בכל הנוגע לגשמים, רוחות ושאר השפעות חורפיות, פתרון מתבקש הוא סגירת חורף הנלווית לפרגולת האלומיניום, ומהווה סגירה אפקטיבית ביותר כנגד כל מפגע מזג אוויר אפשרי, בדומה לחדר "רגיל" בבית.

לצאת מעט מהבית ככל שמתחמם – פרגולת אלומיניום לקראת הקיץ

בעוד כרגע איננו מורשים לצאת מהבית ולהסתובב בחופשיות, אנחנו כן יכולים להתחיל לצאת קצת יותר לאזור הקרוב ממש לבית – למרפסת במקרה של מרבית הדירות ולחצר/גינה במקרה של בתים צמודי קרקע רבים. ככל שהימים חולפים והחורף נעלם במראה האחורית, כך הימים יפים ושמשיים יותר ומזמינים אותנו ליהנות מהשמש החמימה, גם אם עדיין מתוך שטח הבית שלנו.

במילים אחרות – זהו הזמן המושלם בשנה להצללה מושלמת למרפסת או לגינה. פרגולת אלומיניום הא כאמור פתרון ההצללה המתבקש והפופולארי ביותר כיום, במיוחד לקראת הקיץ הישראלי התובעני. סוג זה של פרגולות שומר על המראה והצורה הכלליים לאורך זמן רב ואינו מצריך תחזוקה שוטפת ושיפוץ תקופתי אחת לשנה או כמה שנים, כמו במקרה של פתרונות הצללה אחרים דוגמת כאלו העשויות מעץ. פרגולת האלומיניום לא תחליד לכם מהלחות המצויה באוויר הישראלי בכמויות נכבדות, היא לא תישחק כתוצאה מקרינת שמש ישירה ומצטברת והיא תספק צל מלא ואיכותי למשך שנים רבות קדימה.

לסיכום, זמן זה יכול להיות זמן מצוין לשפץ ולשדרג את הבית, ואחת הפעולות המתבקשות והמומלצות ביותר בהקשר זה היא התקנת פתרונות הצללה איכותיים למרפסת או לחצר. זה לא רק יעביר לכם את הזמן בהסגר, אלא גם ירחיב את שטח המחייה העומד לרשותכם בעוד כמה מטרים רבועים יקרים מפז…

הלהב 15 חולון