סגירת חורף

סגירת חורף

בהרבה בתי עסק ישנם חללים פתוחים המוסיפים הרבה מאוד להווי ולאווירה של המקום. בין אם זו מרפסת פתוחה שהיא חלק מהמתחם השייך לעסק ובין אם זהו המבוא של בית העסק שנמצא בחלל פתוח ומשמש גם כחלק מהמתחם כמו במסעדות או בבתי קפה ואפילו בחנויות בגדים וכדו', אז מה עושים כאשר מגיע החורף?
אנחנו מוצאים הרבה בתי עסק הנהנים בחלק מהמתחמים שלהם ממקומות ללא קירוי. מעבר להוספת השטח לעסק שלהם, הם נהנים מכל היתרונות שהחלל הפתוח לטבע מספק להם. חווית הלקוח וההשפעה על המכירות ניכרת מאוד בבתי עסק מהסוג הזה. הבעיה מתחילה כאשר מתחיל החורף. המקומות הכי קסומים במשך הקיץ והאביב הופכים לכמעט בלתי אפשריים כאשר קר וגשום בחוץ. לשם כך מציעה לכם skyroof –מגוון אפשרויות של סגירות חורף . הסגירות הללו מצילות את המצב. או במילים אחרות– מצלות על המצב…

סגירות חורף של skyroof

אצלנו ב- skyroof מציעים מגוון רחב של אפשרויות לעסקים שלא רוצים לוותר על השטח הפתוח גם בחורף. בין האפשרויות תוכלו למצוא:

  • פרגולות אלומיניום מדהימות המעניקות למקום מראה אלגנטי וייחודי תוך איטום מוחלט מפני הגשם.
  • סקיילייט – אפשרות קירוי מודרני בעל מראה אקסקלוסיבי ומיוחד. כל בית עסק המתהדר בקירוי מן הסוג הזה נהנה גם מהיתרונות של הגג השקוף שאינו חוסם את קרני השמש. האור במקום כזה יהיה אור טבעי וחזק ואף יחסוך בסופו של דבר הרבה מצריכת החשמל.
  • גגות קלים – אלו גגות מיוחדים שמיוצרים מחומרים חזקים ועמידים ואינם דורשים מבנים תומכים. ההרכבה שלהם מהירה ופשוטה והם מעניקים הגנה מלאה מפני פגעי מזג האוויר.
  • גגות ממונעים – גגות אשר ניתן לשלוט עליהם בקלות בעזרת לחיצת כפתור.
  • גגות אבץ – אלו דורשים תחזוקה מינימלית והם מסוגלים לשרוד זמן רב ללא בלאי. האבץ סופג את הקרינה וכך מעניק לשוהים בחלל הגנה מקסימלית.

חברת skyroof משקיעה בחומרי הייצור הטובים ביותר ועובדת מול אדריכלים וחברות מהראשונים והמובילים בתחומם, כך שבחירה במוצר מבית skyroof זוהי בחירה שלא תתחרטו עליה.

אם גם אתם מחפשים פתרונות של סגירת חורף, הכתובת היא skyroof.

נסו, ולא תתאכזבו!

הלהב 15 חולון