סקיילייט חשמלי

סקיילייט חשמלי – למראה מעוצב ויוקרתי

סקיילייט כפי שאתם מבינים מהשם שלו, הוא גג זכוכית שקוף אותו ניתן להתקין בחללים שונים וכך לאפשר הרבה יותר כניסה של אור טבעי אל המרחב תוך שימוש בעיצובים מרהיבים ומיוחדים.
הרבה מאוד מבנים כבר נהנים מהגג הייחודי כדוגמת סקיילייט חשמלי,  שהוא גם מדהים ומיוחד למראה וגם חוסך באנרגיה.

כיום מכירים הרבה יותר מעצבי פנים ואדריכלים באפשרות ובחשיבות של התאורה הטבעית. התוצאה המתקבלת היא הרבה יותר יפה, הרבה יותר מוארת וגם הרבה יותר זולה. ניתן לשלב היום את התאורה הטבעית בחללים סגורים תוך שמירה על הפונקציונאליות של המקום וכמובן על העיצוב המיוחד תוך שמירה על ביטחונם המלא של השוהים במתחם.

את הסקיילייט החשמלי רואים היום בהרבה מאוד מקומות ורבים מהם יוצרו ב – SKYROOF.

אנחנו מספקים סקיילייט ומתמחים בהתקנתו מעל ל – 20 שנה ורבים מבתי המלון ומרכזי הקניות כמו גם בתים פרטיים רבים מתהדרים בסקיילייט שאנחנו התקנו עבורם. בין לקוחותינו תוכלו למצוא את המלונות המוכרים – ממילא, וולדורף אסטוריה, מצודת דוד ועוד.

גם בקניונים הגדולים בארץ תוכלו להתרשם מהתוצרת שלנו, ביניהם – קניון עזריאלי, קניון רננים, קניון צמרת G תל אביב ועוד.

כל היתרונות של סקיילייט חשמלי

סקיילייט נועד בעקרון כדי להפיק יותר מאור השמש. אך מלבד היתרון הזה ישנם יתרונות נוספים מהם נהנים אלו שכבר בחרו בסקיילייט.

ניצול מלא של התאורה הטבעית – כפי שכבר ציינו, היתרון הראשי של הסקיילייט זהו הניצול המקסימלי של התאורה הטבעית והיא מהווה פתרון מושלם למרחבים אשר בהם אנחנו זקוקים להרבה אור.
חיסכון בעלויות החשמל – כאשר החלל מואר באור טבעי אין כל צורך בתאורה המלאכותית העולה הרבה כסף במיוחד כאשר מדובר בחלל גדול האמור להיות מואר משך שעות רבות ביממה. החיסכון בחשמל הינו משמעותי ביותר.
אלמנט מרשים לכל חלל – בנוסף לכל היתרונות הנ"ל מרוויחים גם את היתרון המשמעותי ביותר מהבחינה העיצוב. כל חלל יקבל מראה הרבה יותר מיוחד ומודרני כאשר נתקין בו את הסקיילייט…..

אצלנו, ב – SKYROOF תוכלו לבחור בסקיילייט המרשים והמעוצב שישדרג גם עבורכם את החלל ויאיר אותו באור יקרות…

סוגי סקייליט - הפרוייקטים החדשים

הלהב 15 חולון