סקיילייט ידני

סקיילייט ידני לגישה נוחה לגג

כולנו היינו שמחים לסקיילייט בביתנו, אך רבים טועים לחשוב כי מדובר בהכרח במוצר יקר אותו אינם יכולים להרשות לעצמם. בדיוק מסיבה זו אנו מציעים גם פתרונות כלכליים ומשתלמים יותר לחלונות גג, כאלו שכל בית יכול להרשות לעצמו. ספציפית, אנו מציעים סקיילייט ידני אשר נמכר במחירים שווים לכל נפש ומאפשר לכל משק בית ליהנות מחלון המספק גישה נוחה וישירה לגג, וליהנות במקביל מהתאורה הטבעית הכי אידאלית שקיימת.

סקיילייט ידני במחיר אטרקטיבי ביותר

הסקיילייט הידני שאנו מציעים במחירים אטרקטיביים ביותר כפתרון משתלם עבור כל בית מתאפיין ברמת איכות גבוהה וביכולת בידוד יעילה ביותר. מדובר בחלון גג המורכב משתי שכבות של זכוכית מחוסמת בעובי 6 מילימטר, כאשר ביניהן מרווח אוויר אשר יוצר בידוד תרמי אפקטיבי ביותר. כך, אינכם מאבדים חום או קור דרך חלון הגג ויכולים לשמור על רמת תצרוכת אנרגיה קבועה בבית הן בקיץ והן בחורף. הזכוכיות מהן מורכב סקיילייט נועדו למקסם את כמות האור הנכנסת לבית ולמזער את הקרינה, כך שהבית שלכם ייהנה מאור שמש טבעי לאורך היום כולו, ללא חשש מקרינת שמש יתרה.

בנוסף, לסקיילייט זה מסגרת אלומיניום היקפית איכותית, רחבה ועבה אשר תוחמת את החלון ומסייעת לשמור על האיטום והבידוד התרמי והאקוסטי שמציע חלון גג איכותי זה. ידית הפתיחה הפנימית עשויה נירוסטה ומאפשרת פתיחה נוחה וקלה מבפנים, והמוצר כולו איכותי ביותר ומורכב מהחומרים המתאימים ביותר – אלו שהיינו רוצים לראות בחלון הגג שבבית שלנו.

אפשרות להתאמה אישית והתקנה עצמית

את סקיילייט הידני ניתן להזמין יחד עם התקנה מקצועית שלנו, או להזמינו כמוצר מדף ולהתקין בעצמכם. כך, יכול מי שמעוניין לחסוך עוד בהוצאות ולהפוך את העניין למשתלם וכלכלי עוד יותר. כאשר כבר קיים מפתח לגג בגודל המתאים (הגדלים מפורטים בהמשך), ההתקנה אינה מסובכת כלל.

בנוסף, ניתן להזמין סקיילייט ידני זה גם בהתאמה אישית וכך להפכו לסקיילייט חשמלי –  במקרה זה יחובר מנוע עזר קטן לסקיילייט אשר יאפשר לפתוח ולסגור אותו בלחיצת כפתור.

סקיילייט ידני זה מגיע ב 3 מידות קבועות, ולכן מתאים במיוחד עבור לקוחות פרטיים אשר המידות הקבועות הללו מתאימות עבור ביתם, כמו גם עבור קבלנים או אנשים המתכננים את ביתם העתידי כיום. במקרה זה, ניתן לתכנן את חלון הגג בהתאם למידת סקיילייט הידני.

המידות בהן מגיע חלון גג זה הן  ( מידות פתח חוץ )

1.00/1.00 (מטר על מטר)

1.10/1.10 (מטר ועשרה על מטר ועשרה)

1.20/1.20 (מטר ועשרים על מטר ועשרים)

הסקיילייט הידני מספק לכל בית את האפשרות ליהנות מחלון גג איכותי אשר מספק הן גישה נוחה ומהירה לגג הבית, הן דרך יעילה ופשוטה לאוורור מהיר של חלל הבית והן כניסה מבוקרת של אור שמש טבעי לפנים הבית, הכל תוך שמירה יעילה על הבידוד התרמי והאקוסטי של הבית.

במידה וחלמתם על סקיילייט אך חשבתם כי אינכם יכולים להרשות זאת לעצמכם – חשבו שוב!

ובואו לבחון את סקיילייט הידני שלנו…

סוגי סקייליט - הפרוייקטים החדשים

הלהב 15 חולון