פרגולות למרפסת שמש

פרגולה למרפסת שמש – הכדאיות שבדבר

מה מיוחד בפתרונות הצללה למרפסת? למה חשוב להתקין פרגולה גם במרפסת שמש קטנה? באיזה חומרים משתמשים כדי לבנות פרגולה למרפסת שמש?

מרפסת שמש מותקנת מחוץ למבנה והיא בדרך כלל תלויה על עמודים או גג של פנטהאוז ודירות גג. היתרון העיקרי של מרפסת שמש בא לידי ביטוי בחדירת כמויות גדולות של אור טבעי, כמו גם בהרחבת חלל השהייה והמנוחה עבור בעלי הבית. ניתן להשתמש במרפסת שמש כמו בגינה קטנה ולשלב בתוכה צמחים, עציצים, חפצי נוי ועוד. עם זאת, יש חשיבות גדולה להתקנת פרגולה למרפסת שמש כי רק כך ניתן לנצל את הפוטנציאל שלה.

מתקינים לך פרגולה במחירים מפתיעים

בחברת SKYROOF מבינים עד כמה חשוב להתקין פרגולה למרפסת שמש ומוכנים להעמיד לרשותך את אנשי המקצוע המובילים בישראל. אנו מייבאים חומרי גלם מעולים כדי לבנות פרגולות אלומיניום ומשיקים מבצע מיוחד לקיץ הקרוב. דרכנו ניתן להתקין פרגולה במחירים מפתיעים ולבחור בין פתרונות הצללה מגוונים.

פרגולה למרפסת שמש כהשקעה לטווח ארוך

פרגולה למרפסת שמש מייצרת הצללה שאי אפשר להשיג בדרכים אחרות. ההצללה חשובה במדינה עם אקלים חם כמו ישראל, היא קריטית לטובת ישיבה במרפסת לכל אורך השנה והיא גם מעלה את הערך הכספי של הנכס הפרטי. במילים אחרות, הוצאה חד פעמית על פרגולה למרפסת שמש היא למעשה השקעה משתלמת לטווח ארוך.

בניית פרגולה מאלומיניום

כל מה שצריך לעשות כדי לבנות פרגולה הוא להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי סוגים שונים של פתרונות הצללה ולקבל הצעת מחיר מסודרת. כמו כן, מומלץ לבנות פרגולה מאלומיניום כי זהו חומר גלם עמיד בפני שיתוך וקורוזיה, נוח לעיצוב ובעיקר אסתטי. בעזרת פרגולה למרפסת שמש מאלומיניום ניתן למנוע חדירה ישירה של קרני שמש לתוך הבית. היא חוסכת בהוצאות החשמל וכך עוזרת להחזיר את ההשקעה.

רוצה לצאת לשמש? בשביל זה אנחנו כאן

בחברת  SKYROOF  מציבים עבורך רף גבוה של סטנדרטים ובקרת איכות.
אפשר להשאיר פרטים כבר עכשיו באתר ולתאם ייעוץ לא מחייב לגבי בניית פרגולה למרפסת שמש לקיץ הקרוב.

פרגולה למרפסת שמש – שאלות ותשובות

כאשר מתקינים פתרון הצללה, בפרט כשמדובר בפרגולה למרפסת שמש – שטח שאמור להיות שטוף שמש ואור טבעי – קיים כמובן חשש טבעי כי הפרגולה תחסום את כל השמש והאור הטבעי וכך המרפסת תאבד מהקסם שלה ולא תשרת את מטרתה.

ובכן, אין צורך לחשוש – פרגולה היא פתרון אשר אינו חוסם את כל האור הטבעי אלא מאפשר להרבה ממנו להיכנס, אך לא ישירות לקרני השמש עצמן. עבור מי שמעוניין באפשרות ליהנות גם מקרני שמש ישירות בחלקים מסוימים של היום או השנה, כדאי לבחון את הפתרון של פרגולה חשמלית – פרגולה למרפסת שמש אשר ניתן לפתוח ולסגור את השלבים העליונים שלה (באמצעות מנוע חשמלי ייעודי המצורף לפרגולה), וכך לשלוט בצורה טובה יותר על כמות האור והשמש הישירה הנכנסת למרפסת. פתרון מצוין לימים שמשיים בחורף ובאביב, למשל.

במקרה של מרפסת שמש קטנה במיוחד, פרגולת אלומיניום עלולה להיראות לחלקנו כמו פתרון מאסיבי ומסורבל מדי. אך זה לא המצב – ניתן בהחלט להתאים פרגולת אלומיניום יחסית קטנה, עדינה ומינימאלית עבור מרפסות קטנות יחסית. כמו כן, ניתן ללכת על הפתרון האלגנטי של פרגולה תלויה – פרגולה למרפסת אשר אינה עומדת על עמודים (אשר תופסים כמובן שטח נוסף מרצפת המרפסת…) אלא מחוברת אל הקיר הסמוך. כך הפרגולה נראית ממש כמרחפת באוויר, והיעדר הצורך בעמודים מאפשר להתאימה גם למרפסות קטנות ומצומצמות במיוחד מבחינת שטח.

פרגולה למרפסת השמש מתאימה כמובן לעונות בהן יש הרבה שמש, בפרט עונת הקיץ. אך מה בנוגע לשאר העונות, ובפרט לחורף? ובכן, ניתן לבחור פרגולה למרפסת אשר תספק גם הגנה מפני השמש היוקדת של הקיץ, וגם מפני פגעי מזג האוויר של החורף ובפרט גשם. זהו כאמור אחד היתרונות של פרגולת אלומיניום, אשר עמידה בפני כל סוגי פגעי מזג האוויר. כמו כן, ניתן להזמין פרגולת אלומיניום למרפסת שמש אשר תהווה גם בסיס לסגירת חורף, וכך תספק לנו סגירה מלאה ואטומה לעונת הגשמים.

כמעט בכל מקום בו מתקינים כיום פרגולה למרפסת שמש מדובר יהיה בפרגולת אלומיניום מסוג זה או אחר, וזה לא במקרה – פתרונות הצללה בכלל, ופרגולה למרפסת שמש בפרט, אמורים לספוג כמויות עצומות של קרינת שמש ישירה. במיוחד בקיץ הישראלי הארוך והחם כל כך, מדובר בהרבה מאוד שמש… חומרי גלם אחרים מהם עשו ועושים פתרונות הצללה, דוגמת עץ או רשתות צל, נשחקים מהר מאוד כתוצאה מהחשיפה האינטנסיבית הזו לקרינת השמש. העץ מתייבש ומתבקע וצבעו דוהה כבר בשנים הראשונות, רשתות הצל נשחקות ומתחילות להיקרע ולהתפורר גם כן. אלומיניום, לעומת זאת, עמיד לחלוטין בפני קרינת שמש ופגעי מזג אוויר נוספים, ולכן פרגולות אלו הן העמידות ביותר, מחזיקות מעמד לאורך הזמן הרב ביותר ואינן מצריכות כל שיפוץ, חידוש או תחזוקה שוטפת.

הלהב 15 חולון