פרגולה תלויה מאלומיניום

פרגולה תלויה מאלומיניום – לשם מה?

רוצים ליצור מראה יוקרתי ומושקע לחצר הבית שלכם? מנהלים עסק בתחום כלשהו ומעוניינים להציב פרגולה בחצר בית העסק לצרכים שונים? מהיום אתם לא צריכים להתפשר על פרגולות בינוניות באיכות ופגיעות לשינויים במזג האוויר. חברת סקי רוף שכשמה כן היא מספקת פתרונות קירוי והצללה ברמת שניתן לומר עליה שהשמים (סקי) אינם הגבול. אחד הפתרונות הטובים והיעילים יותר של קירוי מרחבים הן פרגולות אלומיניום.

פרגולות אלומיניום עמידות בפני כל מזג אוויר האלומיניום נהפך לחומר שימושי ביותר בשל העובדה שהוא מתכת חזקה אך קלה לעיבוד ולכן קל לעבוד אתה ולעצב אותה על פי הצרכים האינדיווידואליים. לאלומיניום תכונה נוספת, הוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר ואינו מושפע משינויים קיצונים במזג האוויר כמו גשם ורטיבות או לחילופין שמש קופחת וחזקה במשך תקופה ממושכת בעונת הקיץ.

סוגי פרגולות

לאור השימוש בנרחב בחומר האלומיניום תוכלו למצוא חברות רבות שעוסקות במתן פתרונות הצללה שבוחרות לייצר פרגולות דווקא על ידי אלומיניום, את הפרגולות הללו ניתן לעצב במגוון עיצובים בשל התכונה של האלומיניום שהוא קל לעיבוד. כך יכולים להתקבל תוצרים יפהפיים כמו פרגולות עם פסים מאורכים לאורך, פרגולה עם מעוינים ועוד מגוון של צורות ועיצובים. קיימים בשוק שתי סוגים של פרגולות אלומיניום, הסוג הראשון הוא פרגולת אלומיניום תלויה כלומר מוצמדת אל הקיר ללא עמודי תמך והסוג השני הוא פרגולת אלומיניום על עמודים. ההתאמה עושה את ההבדל שחשוב מאוד להתאים את הפרגולה לצרכים האישיים, אם מדובר בבית עסק בעל שטחים נרחבים יתכן שפרגולה תלויה לא תתאים כי היא מספיקה לשטח מסוים . אך לפני שבוחרים איזה סוג של פרגולה חשוב לברר על חברה טובה ומקצועית שתעניק לכם תוצר איכותי בשירות הטוב ביותר.

פרגולה תלויה רק אצל המומחים שלנו!

חברת סקיירופ הינה חברה מקצועית בתחום, אנו מייצגים חברות מקצועיות ביותר מחו"ל ובין לקוחותינו ישנם בעלי עסקים ומרכזי עסקים שונים כמו קניון עזריאלי בתל אביב ובמודיעין, מלונות מפורסמים כמו מלון אוסטריה וולדורף בירושלים, מלון ממילא ומלון מצודת דוד אף הוא בירושלים בסמוך לעיר העתיקה. הניסיון שצברנו מסייע לנו לעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו של עמידה בזמנים ותוצרים איכותיים ביותר.

להזמנת פרגולה תלויה מאלומיניום התקשרו אלינו עוד היום ולא תתאכזבו!

הבנאי 29, חולון