פרגולות אלומיניום

עמידותו הרבה של האלומיניום, גמישותו, העובדה כי הוא דורש תחזוקה מעטה והעיצובים הרבים שניתן להגיע אליהם באמצעותו, הפכו אותו לאחד החומרים הפופולריים ביותר לשימוש בענפי תעשייה שונים.

מהם היתרונות של פרגולות אלומיניום?

לפרגולות אלומיניום ישנם יתרונות רבים אשר הופכים את השימוש בהן לאידיאלי. מלבד לעיצוב מודרני אשר מתאים לסגנון הבנייה העכשווי, הרי פרגולות אלומיניום אשר מעוצבות באופן נכון יכולות להוסיף לכל חלל חיצוני מראה יוקרתי במיוחד.
לאלומיניום מספר יתרונות מהותיים לעומת חומרים אחרים – אלומיניום אינו מתכלה, אינו צובר בלאי ואינו מפתח קורוזיה, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור מערכות הצללה אשר נועדו לשרוד בתנאי מזג אוויר קיצוניים. יתרה מכך, אלומיניום אינו דורש תחזוקה רבה ואף לא ניקיון, ולפרגולות אלומיניום יציבות מקסימאלית ועמידות מרבית, עקב חוזקו של החומר. עם זאת, כדי שהפרגולות ישרתו את הצרכים שלכם נאמנה, יש לוודא כי העיצוב, התכנון, הייצור וההתקנה נעשים על ידי חברה מקצועית בעלת שם וותק בתחום.

פתרון ההצללה האולטימטיבי. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.

כיום נעשה שימוש רב באלומיניום גם בעולם פתרונות ההצללה. אלו הפכו למוצר פופולרי הנמצא בבתים פרטיים ובבתי עסק רבים. אנו בחברת "סקיי רופ" , מחזיקים בניסיון של מעל לעשרים שנים בתחום, ומייצגים בישראל את החברות המובילות בעולם פתרונות ההצללה, ביניהן: SIPLAN, STOBAG .CH, RYTZ.CH, LLAZA ו- EUROPA.

למה דווקא אלומיניום?

אולי כדאי לעצור ולהבין את המאפיינים של אלומיניום כחומר גלם לבנייה בכלל ולבניית פרגולות בפרט.
האלומיניום היא כידוע מתכת קלה, רכה ונוחה לעיבוד שבבי, ללא תכונות מגנטיות ובעלת הולכה טובה של חשמל וחום. כמו כן, האלומיניום עמיד בפני שיתוך ואינו סובל מקורוזיה וחלודה.
לכן, מדובר בחומר אופטימאלי לשימוש לצורך בניית פרגולות אשר עומדות בעומס מכני בינוני, ועדיין שומרות על מאפיינים של משקל נמוך. השילוב בין המשקל הנמוך והעמידות הגבוהה מוכיח את עצמו ומייחד את פרגולות האלומיניום בהשוואה לכל אלטרנטיבה קיימת.
פרגולה היא פתרון קירוי קלאסי שמתאים בדיוק למאפיינים של מזג האוויר בישראל. ברוב חלקי הארץ האקלים הוא חם ויבש, ובתקופות מסוימות חם ולח מאוד (דוגמת מישור החוף בחודשי הקיץ). בעזרת פרגולת אלומיניום עמידה ניתן להפוך את החצר של הבית הפרטי למקום שנעים הרבה יותר לשהות בו.
במרבית הבתים הפרטיים ניתן למצוא כיום פרגולות ופתרונות הצללה דומים בגינה או בחצר, כך שהשאלה היחידה שעל הפרק היא – איזה סוג של פרגולה עדיף? באילו חומרי גלם כדאי להשתמש על מנת לבנות אותה?
פרגולת אלומיניום מתגלה כהפתעה מרעננת ומסתבר שיש הרבה סיבות לבחור באופציה זו. קודם כל, היא אטומה ברובה בפני חדירה של מים ולכן מתאימה הן לקיץ והן לחורף. פרגולות מסוג זה אינן מצריכות שום סוג של טיפול תקופתי, תחזוקה וצביעה מתמשכת כמו פרגולות מעץ וניתן לעצב אותן בהתאמה אישית להעדפות הלקוח. שנית, הפרגולה יכולה להיות חשמלית ומתכווננת עם מנוע בטיחותי וחזק.

היתרונות של פרגולת אלומיניום עבור בעלי בתים

מכל האמור לעיל אפשר להבין בקלות את היתרונות של שימוש באלומיניום לבניית פרגולות והקמת פתרונות קירוי והצללה לגינה ולחצר. עם זאת, לא כל בעלי הבתים מפנימים את רשימת התכונות והיתרונות של האלומיניום וחלקם מתעניינים בערך הפונקציונאלי בלבד.
התפקיד של בעלי מקצוע בתחומי עיצוב פנים ואדריכלות הוא להדגיש את היתרונות הבאים, אשר רלוונטיים גם עבור הלקוח:
א. תחושת קירוי מלאה – האטימות של האלומיניום למים נותנת תחושת קירוי מלאה. במילים פשוטות, פרגולת אלומיניום מפסיקה להיות רק פתרון קירוי והצללה והופכת למעין "חדר נוסף". זהו ניצול אופטימאלי של השטח הקיים בגינה ודרך מעולה לשפר את איכות החיים.
ב. הוספת הפרגולה לכל מקום נתון – פרגולות אלומיניום מיועדות לא רק לבעלי בתים עם גינות גדולות. אפשר לשלב אותן במרפסת קיימת, בבית העסק, במרפסות ועל הגג. המשקל הנמוך של האלומיניום מקצר את תהליך האישור מול אדריכלים ומהנדסים ומבטיח שביעות רצון מלאה.
ג. עמידות לטווח ארוך – רוב האנשים רגילים לספוג את ההוצאות הנלוות של פרגולות עץ מתקלפות ומתפוררות. עם אלומיניום אין שום בעיה כזו, כי העמידות לטווח ארוך היא חלק בלתי נפרד מרשימת המאפיינים של הפרגולה, ולכן חוסכת לנו לא מעט כסף בטווח הארוך.

שליטה מלאה בשלבי האלומיניום

אי אפשר לדבר על היתרונות של פרגולות אלומיניום עבור בעלי בתים מבלי להרחיב בנושא של שליטה בזוויות של שלבי הפרגולה. בניגוד לפרגולות עץ, ניתן לשנות את הזווית של שלבי האלומיניום בגג של הפרגולה בכל הספקטרום שבין מצב פתוח ועד מצב סגור בטווח של 160 מעלות.
המשמעות היא האפשרות לבחור בדיוק כמה אור, שמש ואוויר להכניס, מתי לאטום את הפרגולה מכניסת רוח וגשם או מתי לפתוח אותה לקרני השמש. הפתיחה מתבצעת בצורה חשמלית עם מנוע, וניתן להזמין פרגולה גם עם מפתחים גדולים במיוחד.

השקעה משתלמת לטווח ארוך

העלות של פרגולת אלומיניום גבוהה יותר בהשוואה לאפשרות הזולה של פרגולת עץ. זהו לא נושא שכדאי להקל בו ראש, בעיקר אם לוקחים בחשבון את שאר ההוצאות הנלוות עבור הקמת גינה או שדרוג החצר. עם זאת, הדרך הנכונה לבחון את הנושא היא כהשקעה לטווח ארוך. פרגולות מחומר גלם חזק ועמיד כמו אלומיניום מחזיקות מעמד זמן רב יותר ולכן גם מחזירות את ההשקעה. כמו כן, בהוצאה חד פעמית על הקמת הפרגולה ניתן להעלות את ערך הנכס וליהנות מתשואה גבוהה יותר במכירה או השכרה.
בנוסף לכך, הן מורידות את עלות הקירור והחימום של הבית כי ניתן לשלוט בחשיפה לקרני השמש וברמת האוורור.
על מנת להבין בדיוק כמה כסף ניתן לחסוך בטווח הארוך, מספיק להיוועץ עם כל מי שמתחזק פרגולה מעץ בגינת ביתו – מדי שנה יש לצבוע את העץ ולשפץ אותו, ולאחר מספר שנים סביר להניח שגם להחליף חלקים ממנו. העלויות של התחזוקה השוטפת במקרה זה יכולות בקלות להצטבר לאלפים רבים של שקלים בתוך כמה שנים ספורות.

עמידות ועיצוב תחת קורת גג אחת

כמובן שפרגולות האלומיניום זוכות להצלחה גם בגלל העיצוב המרשים. לעומת השימוש בעץ שמגביל את הסגנון לכפרי ומסורתי בלבד, עם אלומיניום ניתן להשיג מראה מודרני, מתוחכם ועדכני. כיום, כאשר השוק מעמיד לרשותו של הצרכן הממוצע היצע נרחב גם בתחום של פרגולות מאלומיניום, מומלץ ורצוי להגיע לבחירה הנכונה ביותר של החברה עמה עובדים, ולו רק כדי להגיע לתוצאות איכותיות. הניסיון שצברנו לאורך הדרך מאפשר לנו לעבוד עם אנשי צוות קבועים ובעלי מקצוע מהשורה הראשונה – תוך שאנו מקפידים תמיד שלא להתפשר על מקצועיות, על רמת דיוק גבוהה וכן על עמידה בלוחות זמנים ובכל התקנים האירופאים.
כאשר מדובר בפרגולות מאלומיניום, אתם יכולים להיות בטוחים ש-SKYROOF תשמש עבורכם ככתובת מקצועית ותספק מוצרים בסטנדרטים גבוהים של איכות. ב- סקיירוף אנו מציעים אך ורק את הטוב ביותר – מוצר המותאם באופן מדויק לצרכים ולהעדפות האסתטיות שלכם ומספק פתרונות פונקציונאליים ומתקדמים.

פרגולות אלומיניום פרימיום

עבור קהל הלקוחות המעוניין בפרגולה האיכותית והיוקרתית ביותר בישראל, אנו מציעים פרגולת אלומיניום פרימיום – פרגולה זו היא הגרסה המשופרת שלנו לפרגולות האלומיניום הנוספות אשר אותם אנו מייביאים ישירות מאירופה. מרבית הדגמים הקיימים אצלנו נחשבים לפתרונות ההצללה היוקרתיים והטובים בעולם ולפיכך החלטנו לקחת את מרבית היתרונות בדגמים הפופולריים אותם אנו מייבאים והתאמנו אותם לאקלים הישראלי, על מנת להעניק לקהל לקוחותינו המקומי את פתרון ההצללה האולטימטיבי.
SKYROOF פרימיום היא פרגולה חשמלית המאפשרת שליטה פשוטה וקלה בשלבי הפרגולה, אותם ניתן לכוון להיות סגורים לחלוטין, פתוחים או מגוון מצבים באמצע, וכך לשלוט בקלות על כמות האור הנכנסת וכו'. בנוסף, מגיעה פרגולה זו עם מערכת מרזבים "בילד אין" המבטיחה כי מי הגשמים יתנקזו בצורה מסודרת ולא יחדרו מבעד לשלבי הפרגולה. מדובר בפרגולה גדולה ומרווחת, אליה ניתן להוסיף תאורה מובנית בחלקים מסוימים ועוד.

פרגולות - הפרוייקטים החדשים

פרגולות אלומיניום – שאלות ותשובות נפוצות

פרגולות אלומיניום הופכות במהרה לסוג הפרגולות הדומיננטי והנפוץ ביותר בדירות ובתים חדשים, כמו גם בבתים ישנים בהם מעוניינים להחליף את הפרגולה הקיימת. כיום כמעט כל מי שמתעניין בפתרון הצללה חדש לבית מבין כי פרגולת אלומיניום היא אחת המועמדות העיקריות והמתבקשות, ולרבים ישנן שאלות נפוצות אודות פרגולות אלו, עליהן אנו שמחים לענות כמובן. להלן כמה מהשאלות (והתשובות) האלו, אשר עשויות להיות רלבנטיות גם עבורכם:

פרגולות אלומיניום אינן פתרון ההצללה הזול ביותר בשוק, ולקוחות רבים תוהים האם ומדוע כדאי ללכת דווקא על אפשרות זו בתור פתרון הצללה למרפסת או לגינת הבית.

פרגולת אלומיניום היא מבחינות רבות פתרון ההצללה האולטימטיבי, אשר גם יחזיק מעמד וישמור על המראה שלו לאורך שנים בצורה הטובה ביותר, זאת במיוחד בהשוואה לפתרונות הצללה נפוצים אחרים דוגמת פרגולות עץ או רשתות צל. פרגולות אלומיניום עשויות מחומר אשר אינו מחליד או נשחק כתוצאה מחשיפה לפגעי מזג אוויר דוגמת גשמים, רוחות וקרינת שמש ישירה. האלומיניום הוא חומר גלם חזק ועמיד ביותר, ובו בזמן קל משקל יחסית. זה מבטיח כי הפרגולה תעמוד בצורה יציבה, בטיחותית ואסתטית גם בעוד עשר או עשרים שנים מהיום, ולכן מדובר גם בפתרון ההצללה המשתלם ביותר מבחינה כלכלית (כל פתרון אחר מצריך תחזוקה שנתית שוטפת, החלפה או חידוש אחת לכמה שנים וכיוצ"ב).

פרגולת אלומיניום אכן יכולה לשמש גם כבסיס לסגירת חורף, אך עדיף כמובן לחשוב על כך מבעוד מועד, כך שכאשר מתכננים ומתקינים את הפרגולה, ניקח זאת בחשבון. כך, נוכל להתאים מראש את הפרגולה לסגירה עתידית, ולא נצטרך לבצע שינויים והתאמות אשר עלולים להיות יקרים. דאגו להזכיר נושא זה בשיחה שלכם איתנו, ונתכנן יחד פרגולה עבורכם אותה ניתן יהיה גם לסגור לחורף, בבוא המועד.

התחום של פרגולות אלומיניום, כמו גם הקטלוג שלנו, כוללים סוגים רבים ושונים של פרגולות. בגדול, ישנם כמה סוגים שונים של פרגולות אלומיניום ועבור כל בית, דירה, מרפסת או גינה ניתן להתאים במיוחד פרגולת אלומיניום "Custom Made" אשר תתאים בצורה הנכונה והטובה ביותר.

בתור התחלה, כדאי לענות לעצמכם על כמה שאלות בסיסיות. למשל: האם אנחנו מעוניינים בפרגולה שתהיה גם אטומה לגשם? האם מתאימה לגינה שלנו פרגולה תלויה או פרגולה "רגילה" אשר עומדת על עמודים? האם נהיה מעוניינים לבצע סגירת חורף לפרגולה בעתיד?

לאחר שקיבלתם כיוון כללי לפחות בכמה מהנושאים הרלבנטיים, התהליך יהיה קל ופשוט הרבה יותר. מומלץ ליצור עימנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי ופרטני עבורכם, ללא עלות כמובן. אנשי המקצוע שלנו ישמחו לשבת יחד אתכם על מנת להבין מהי פרגולת האלומיניום הטובה והמתאימה ביותר, ספציפית עבור מרפסת/גינת הבית שלכם.

הלהב 15 חולון