פרגולה למרפסת מאלומיניום

פרגולות למרפסת והדילמות שבבחירה

הוספה של פרגולה למרפסת ביכולתה לשדרג את העיצוב הקיים לבלי הכר.
מה חשוב לדעת לפני בניית פרגולה למרפסת?

פרגולה היא פתרון הצללה איכותי במיוחד התורם גם לשמירה על ריהוט חוץ.

מטרתה המרכזית של הפרגולה היא לספק הגנה וצל מפני השמש, אולם בנייה של פרגולה למרפסת כבר מזמן לא משרתת רק מטרה זו, אלא יש לה יתרונות רבים נוספים:

בנייה של פרגולה במרפסת הביתית גורמת למעשה להרחבת הדירה וליצירת חלל המשך בו יהיה נעים לשהות. חברת "סקיי רופ" מספקת פתרונות הצללה וקירוי מתקדמים, מציעה לכם מספר טיפים לפני התקנה של פרגולה למרפסת.

בחירת פרגולה למרפסת

אם אתם גרים בבניין מגורים ויש לכם בבית מרפסת שמש, יש סיכוי גבוה שתרצו לבנות לכם פרגולה למרפסת. ישנם סוגים שונים של פרגולות למרפסת והדבר החשוב ביותר הוא ללמוד על הסוגים השונים, להכיר את ההבדלים ביניהם ובהתאם למידע לבצע בחירה מושכלת:

חומר גלם – פרגולות למרפסת נבנות ממגוון של חומרי גלם, עד לשנים האחרונות הנפוץ ביניהם היה עץ, אולם כיום החליפו את פרגולות העץ הוותיקות פרגולות אלומיניום שהינן בעלות יתרון עיצובי ופונקציונאלי על פני פרגולות העץ. האלומיניום היא מתכת קלה במיוחד המאפשרת גמישות עיצובית רבה והתאמה לכל סגנונות העיצוב הקיימים בשוק. היא בטיחותית, אינה רגישה לתנאי מזג אוויר ולמזיקים. פרגולות האלומיניום שלנו מתאפיינות בחוזק ואיכות ובמגוון עיצובים המתאימים לכל גודל וסגנון של מרפסת.

מיקום וגודל–  גודל וצורת בנייה של פרגולה למרפסת משתנה בהתאם למקום ולגודל המרפסת. למרפסת שמש קטנה מתאימה פרגולת גג שתסוכך על כל השטח שלה ולעומת זאת למרפסת גג או למרפסת גדולה במיוחד תתאים פרגולה לה יוקצה מקום מיוחד ושלא תתפוס את כל המקום במרפסת.

אפשרויות קירוי וסגירה – חלק מתכנון של פרגולה למרפסת כולל אפשרות של קירוי וסגירה, קירוי מתבצע באמצעות קורות, לוחות ומשטחים על מסגרת הפרגולה ואילו סגירה היא אטומה יותר- קבועה או זמנית לקראת החורף. אנו מציעים מגוון פתרונות קירוי איכותיים המתאימים לכל פרגולה בכל גודל.

אצלנו ב"סקיי רופ" תוכלו להתייעץ עם מיטב בעלי המקצוע ולהבטיח לעצמכם התקנה של פרגולה
למרפסת איכותית חזקה ויציבה שתשרת אתכם נאמנה ולאורך זמן.

הבנאי 29, חולון