פרגולות נגד גשם

בדרך כלל, כאשר מתקינים פרגולה במרפסת או בחצר, המטרה היא ליצור הצללה נעימה במקום, כדי שבימות הקיץ החמים, אפשר יהיה לבלות במרפסת הפתוחה מבלי לסבול משמש ישירה.

אך פרגולה סטנדרטית כזו אינה מאפשרת בילוי בחוץ בחורף, בימות הגשמים.

לכן, אנשים רבים מחפשים אפשרות התקנה של פרגולה נגד גשם. חברת SKYROOF מציעה לכם מגוון אפשרויות של פרגולות כאלה, אשר יאפשרו לכם ליהנות מהאוויר החורפי הנקי, מבלי להירטב מהגשם.

פרגולות נגד גשם

פרגולה נגד גשם היא לרוב פרגולה מאלומיניום , אשר אטומה באמצעים מתאימים על מנת ליצור הגנה מלאה גם מהגשם. פרגולה נגד גשם עשויה מאלומיניום עם גומיות איטום, הכוללים פרופילי ניקוז מים, שידעו להוביל את המים למרזב חיצוני.
לכן פרגולה נגד גשם צריכה להיות חזקה ויציבה במיוחד. אפשרות נוספת של פרגולה נגד גשם, היא ליצור במרפסת סוכך מסוג אחר, כמו מרקיזות, סוככי מסך או סוככים נפתחים או מתכווננים.

 

SKYROOF

חברת SKYROOF היא חברה ותיקה, אשר עוסקת בפתרונות הצללה וקירוי ללקוחות פרטיים ועסקיים. לחברת SKYROOF ניסיון של יותר מ-20 שנה בתחום, והיא מספקת ללקוחות פרטיים מגוון סוגים של פתרונות קירוי, סוככים, פרגולות וכדומה, כמו גם סקיילייט וחלונות גג מסוגים שונים. חברת SKYROOF עובדת עם אנשי המקצוע המובילים בתחום, הן בארץ והן ברחבי העולם, ובזכותם יכולה להציע ללקוחותיה מוצרים באיכות גבוהה במיוחד, ובאחריות מלאה. חברת SKYROOF מקפידה גם על שירות מקצועי, תוך עמידה בלוח הזמנים, אספקה בזמן והתקנה מקצועית של כל המוצרים, בהתאמה מדויקת לתנאים בשטח ולצרכים של הלקוח. הצוות של חברת SKYROOF הוא צוות מקצועי ומיומן, והוא מבצע את כל הליך ההתקנה בצורה איכותית וללא פשרות.

מעוניינים להתקין במרפסת פרגולה נגד גשם? בואו לבחון את מגוון האפשרויות שמציעה לכם חברת SKYROOF!

הלהב 15 חולון