פרגולת VIEW

פרגולת view היא פרגולה ייחודית בעיצוב שלה אשר אנחנו מייצרים כאן בסקיי רופ.
פרגולת זו עשויה מחומרי הגלם האיכותיים ביותר והיא עמידה ביותר בפני תנאי מזג האוויר. בעזרת מנוע חשמלי וכנפיים ייחודיות וקמורות, ניתן להעניק למרפסת שלך מראה ייחודי באמת.
ניתן להתאים לכל גודל בו יש לך צורך ואף ניתן לבחור בדגם הזה כיצד נרצה את כנפי הפרגולה, נפתחים חשמלית או קבועים.
במהלך שיחת הטלפון אנו נוכל להסביר לך על כל היתרונות של פרגולת VIEW עבורך.

פרגולת VIEW למראה ייחודי באמת

אנשים רבים כיום כבר מבינים שהתקנת פרגולות מעץ היא בחירה לא נכונה עקב סיבות רבות. מבחינה כלכלית, פרגולות עץ הן זולות יותר אך יש להחליף אותן אחת לתקופה קצרה והן דורשות טיפולים ותיקונים לאורך כל תקופות השימוש. למעשה, הסיבה היחידה שאנשים עדיין בוחרים בפרגולות עץ היא האפשרויות העיצוביות הייחודיות והפחד ממראה קר ולא מיוחד במרפסת.
פרגולת VIEW משלבת את שני העולמות ומהווה את הפרגולה המושלמת. כנפים קמורות ורמת גימור כמו של פרגולת זו לא ניתן למצוא בשום פרגולה בארץ והיא תקנה למרפסת שלך מראה נעים, ביתי ומיוחד.

עמידות בפני תנאי מזג האוויר

פרגולת VIEW עשויה מחומרי גלם איכותיים אשר מאפשרים לך להשאיר אותה בחוץ ללא כל חשש וללא צורך בתיקונים תכופים. האלומיניום מסוגל להחזיק במשך שנים רבות של שמש קופחת ושל גשמים בלתי פוסקים. מערכת המרזבים מוודאת שלא יהיו ריכוזי מים, לחצים על הפרגולה או מלכודות מים אשר יחכו לך לאחר שהגשמים ייפסקו. בנוגע לעמידות בפני חדירת מים, אף על פי שהמנוע החשמלי מוגן לחלוטין, התריסים של פרגולת VIEW עמידים ב-85% בפני חדירות של מים. אם ברצונך לשבת בחוץ בימים גשומים, יכול להיות שישנן אצלנו פרגולות המתאימות לך יותר.

העלות של פרגולת VIEW

מכיוון שאנחנו מייצרים את פרגולת ה – VIEW מחומרי הגלם האיכותיים ביותר המיובאים מחברת אירופה הידועה, אנחנו יכולים לעזור לך לצמצם עלויות ולהגיע לפרגולה האידיאלית עבורך מבחינת עיצוב, גודל, יכולות ומראה. להערכת מחיר רלוונטית, יש ליצור קשר טלפוני ולפרט על הצרכים שלך.

סקיי רופ

סקיי רופ היא חברה מקצועית אשר מספקת פתרונות קירוי, התאמה והתקנה של פרגולות אלומיניום חשמליות לאנשים פרטיים ועסקים כבר מעל לעשרים שנה. הקשרים ההדוקים שלנו עם הלקוחות הובילו אותנו למסקנה שישנו צורך בפרגולה חדשנית ולכן ייצרנו את פרגולת VIEW האיכותית. אנחנו מזמינים אותך ליצור אתנו קשר טלפוני כדי לקבל את כל הפרטים בנוגע לפרגולות אלומיניום בכלל ולפרגולת VIEW בפרט.

הלהב 15 חולון